bugün

aramaya inanmayan insan, defolsun gitsin lan.
yaprağa gelince hım hım sapa gelince meee...
Ucuz insanlara pahalı gelmen senin değil onların suçu. Unutma ki, insan anlayana çok, anlamayana eksik görünür. Hepsi bu!
düşlere mi devinir kişi? nefretin izden büyük olduğu yerde. oysa im değil midir nefreti taşlayan? izin kör olduğu yerde.
senin var ettiğin sensizlikte, senin varlığın yüzünden nefesimi kaybediyorum.
aşk kaybolmaktır, kaybolmaksa bulunmak için bahane.
eğer kaybettiklerimize içiyorsak bu gece; masadan en son ben kalkarım...
tatilin dibine vururken gecenin şu saatinde uyku gelmiyorsa bunun sorumlusu benim sorumsuzluğum değil kesinlikle murphydir.
bir erkek, bir kadının veda nedenini, bir kadın da bir erkeğin veda şeklini asla anlayamaz. *
ben başkasını düşünerek yazarım, sen üstüne alınarak okursun, hayat işte... (alıntı)

çok sertmiş. alahuekber woo-hoo
insan nereye yelken açtığını bilmedikçe, gelen hiçbir rüzgar doğru rüzgar değildir.
Çok lacivert kazağım oldu bisiklet yakalı. Bundan öncekileri saymazsak eğer; hiç böyle isinmamistim.
eksileyenlere bakma önüne bak.
kendi ülkemde, ülkemin yöneticileri beni kendi ülkeme çekoslavakyalılaştırmaya çalışıyor.
cevaben : beni hariç tutun çekoslavakyalılaştırdıklarınızdan ve o ünlü sorunuzu bana sormayın.
konuşmak zorunda olmadan derdini anlatan, derdimi anlayan...
yalnızlık, kadim dostum...oturdun yine yanıma, sustun.
ben de sustum...
Güzellik her şey değildir dedi ken, ve barbieyi terk etti.
eğlence paradoksu:
eğlendikçe kutluyor, kutladıkça eğleniyoruz. çok eğlenceli. hadi bunu da kutlayalım.
Ya da bos ver! Sen sagina uzan yalnizligimin. Butun sollar benim olsun. Sen gidip de donmeyince her seferinde; havaya kaldirir kufur dolu yumrugumu solcu olurum.
"göğsümde yatan başın ağırlığındandır kalbimin bu acı sancısı."
bazen öyle acır ki için, değiştin sanırsın şimdi her şeyi yapabilirim dersin.
BiTMEYECEK SANDIĞIN HERŞEY BiR GÜN BiTECEK!
ONUN YOKLUĞUNUN VERDiĞi ACI DA,UNUTAMAYIŞININ VERDiĞi ÇARESiZLiKTE...
BiR GÜN BiTECEK!
BEKLiYORUM...
'' ceketimi yağmurlara astığım günde beri tehlikeli entry girer, modlara sataşırım. ''
bazı insanları varlığı yokluğundan daha çok üzer.
bir gün ya mezarı sık sık ziyaret edilen, ya bayramdan bayrama ziyaret edilen, yada hiç ziyaret edilmeyen bir toprak olacaksın. karar senin.
Birisi sana geç yazıyorsa seninle konuşmak istemiyordur.Bu, bu kadar açıkken hala cevap bekliyorsan eğer, tebrikler boku yemişsin.