bugün

(bkz: carlos valderrama)
(bkz: sözlük kızlarının saçları)
ıığy saçlara baak. öğğ.
hyr ksknmyrm.
tiplere bakıp şükür ettiğimiz başlık.
Kendimi ifşa edip kızlara yem olamam.
görsel
(#32287367) bebenin saçı benim saçtan bin kat daha güzel. utandım lan.
aynı fotoğrafınızı defalarca eklememeniz gereken başlık.
Kardeşim sözlük yakışıklılarının fotoğrafları yazıyor niye ısrarla buraya fotoğraf atıyorsun.
(bkz: sözlük erkeklerinin fotoğrafları)
bir gün yakışıklılığımı burada belgeleyeceğim.
Yeni bir turun örnekleri yakisikliliksa kendilerine Fransız kalmış.
benim yok.

o kadar çirkinim ki, fotoğraf stüdyosundan kovdu beni fotoğrafçı.
saç ve gözlük suratını gizlese de ortadan maya totemi gibi dikili burnu kapatamamış. tişörtün kollarında da 10 santim boşluk var amk arada dambıl falan kaldır.
turkcell bulunduğum noktada pek iyi çekmiyor "en iyi nickleri almissiniz la" nickli şahsın fotoğrafı yavaş yüklendi. alnını görünce ne güzel kız la bu dedim yürüyecektim neyse ki foto yüklendi.

bu arada buradaki tipleri görünce kendime azcık da olsa şans tanıdım. belki bi kız da bana bakar.
görsel
Olm bu adam gitgide yakışıklanıyor mu yoksa bende mi bir ipnelik oluşmaya başladı. Minnoş yaaa.
Gun gelecek devecialpay hayallerde ki sarısın kızı bulacak hepimiz got olacagiz ondan korkuyorum.
(bkz: sende notlar var mı canım ya)

alpay bey yakiyürr.
Bozyaka asayişin nezarethanesinden mi çektiniz la o resimleri?
yakışıklı gibi yakışıklı, adam gibi adamların fotoğraflarıdır.

façan yansın moruk.

güzel adamsın.
Amerikadan kuzen annesiyle:
görsel
görsel
internet yavaş olduğu için başliğa tikladim telefonu masaya birakip dolaptan bi sey almaya gittim. Unuttum bi an burayi actigimi. Masaya döndüm. Sayfa acilmiş... Bi an devecialpay beyle gözgöze geldim..Töbest korkudan akljm gidiyordu. Odada tekim bi de. Öteki varliklardan gözüme görünüyolar sandim yemin ederim. Hala nabzim eski haline dönmedi. Zor dakikalar geçirdim..

Kalp krizine neden olabilecek fotograflardir.
görsel
: ' (

potansiyel üzücü.