bugün

sözlükte sıkılmamak için oynanan ilginç oyunlardır.

1- (bkz: bakınız oyunu)

2-sözlük içi aramaya kendi nickini girmece: sözlükte kim nerde ne zaman sizden bahsetmiş, kim sizi çekiştirmiş bilmek için ideal.

3-bir derdim var oyunu: bir derdim vardan moderatörlere fıkra anlatarak bilmece sorarak sohbet ederek gerçekleşen oyun. yalnız modlar geç cevap verdiğinden baya uzun sürüyo.

4-ortam oyunu: ortam bölümündeki yerlere saçma ilanlar vererek, uludag modern e düğün fotoğraflarınızı koyarak gerçekleştirebileceğiniz oyun.

5-google cevherleri oyunu: gerçekten çok eğlenceli bi oyun abuk subuk aramalar yaran cevaplar aşk ihtiras...

6-özelden zincir mesaj oyunu: "bu mesajı on yazara göndermezsen sözlük paralı olacak" gibi bi mesajı yayarak gerçekleştirebilirsiniz.

7-tematik oyun: yarrak gibi argo başlıklar açarak gerçekleştirilebilecek oyun ama önce ayarlardan tematik modu on yapmak lazım.

8-ukte ekspılorır: ukte explorer dan ukte bulmaca oyunudur. gerçekten çok komik ukte ve notlar var.

9-başlıkları indexlemece: sol framein altındaki index tuşuna basarak oynanabilen dandik oyun 1000lerce başlık arasında istediğiniz başlığı bulmaya çalışığ zekanızı geliştirin.

10-forum chat oyunu: aşkım çorapların da ıslandı mı tarzı bi başlığı forum tarzı bkz bombardımanına tutun ama en az 2 kişi lazım.
(bkz: baslıkları alt alta okumak)
ağır tahrik oyunudur. oyunu kaybedenin ödülü çaylaklıkla moderatörler tarafından ellerine verilir.

bilenler iyi bilirler... selam olsun.
(bkz: başlıkları alt alta okumak)
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları)
(bkz: yazarların şu an dinledikleri şarkı)
(bkz: yıldızlı bakınız oyunu)

farklı olanını bulunuz; ****************~ ~*****
formata çok uygun olan oyunlardır.

sözlük yazarlarının itirafları gibi.

ben bu yazıyı x'e yazdım gibi.