bugün

armut mu desem, kavun mu ? peki karpuz inanır mısınız?

ben bile inanamıyorum görmüşken en sahici haliyle bu ikizleri.

hep, bir göl kenarı gölgeliğinde sahipsiz oltaları es geçen aynalı sazanların yerine kendimi koyduğum vakitlerden dökülüp aklıma düşen mutlu günlerim, artık sözlük kızlarının memelerinin arasında, huzur kırıntıları... açıp bakmaktan aciz gözümü, bir bir gezdirdiğim kırıntılar...

tabii, ne değişti diyeceksiniz. neyin değişmediğine dair bir anlık bile olsa tefekküre dalmak yoksunluğuna gömülerek.

ne değişmedi ki...

bana insanlığımı hatırlatıp, yaşadığım hayata, yaşayacağım hayata renk ve mana kattı memeleriniz. bir ibadet huşusu içinde, dünya'nın 8. harikasına bakar gibi, doydum görselliğe, doydum sanata, doydum memelere.

başa sarıp vakitleri, tekrar yaşamak o en mümtaz keyifleri, kudretimi aşsa da, hayal etmek lütfuyla huzurluyum. olmayanın var olacağını ümid ederek kendimi kandırmak yerine, yaşadıklarımı tekrar yaşarım, yaşamak işini kandan kemikten sıyırarak.

şimdi, ağlamaklı gökyüzü. aklıma düşüp itinayla, serinleten zihnimi, sözlük kızlarının sabahlara ilham veren memeleri...

sizi düşünüyorum, aklımda memeleriniz.

kavuşuyorum, kavuşuyoruz.

teşekkürler.
ideali 2 tane olmasıdır.
Kadın vücudunun en estetik, aynı zamanda en yarayışlı organlarından biri olan memeler elbette ki dişiliğin ve anneliğin sembolü…

Her birisi yaklaşık 500 gram, ikisi birden 1 kilo yapar... Her gün gögsünde bir kilo taşı, işiniz zor valla...