Katılmadığım öneridir efenim. Evet.
yalan.
bana hep zehir gibileri denk geldi.
acayip zekiler, biraz ilgiye ihtiyaçları var o kadar.*
ağzı doluyken konuşan insanların iddiasıdır, önce yemeğini bitir.
(bkz: ay ay hamdi) yi tanımayan yazar lafı!
hepinizin eksilerinizi verdim güzel kardeşlerim.
kendimde şüphelenmemi sağlayan durum. beynim nerede lan?
Beyinsiz değil kızları kullanan şerefsizlerdir. Tabi hepsi değil ama birçoğu öyle. Bu listenin 2 azılı ismi bende saklı. Bazıları cidden beyinsiz ama tipini beğenmedim bana mesaj atma nedir allasen? 31 çekmek için malzeme mi arıyorsun ergen? (bkz: bikertenkele)
Sözün meclisten dışarı dimi.
(bkz: anlat dinliyorum)

tanım : prim yapmaya çalışan yazarın yalanlamasıdır.
(bkz: ibretlik tespitler) evet evet sen bu beyinle bir voltarie olacaksin.
yüzde yüz katılıyorum. ama sözlük kadınlarını da bundan ayrı tutmak saçma olur.
işin doğrusu hayatını burada geçiren günde elli entry giren biri beyinsizdir.
sorsan 30 yaşındadır, döndürdüğü geyiğe bak.

"ben kimseyi siklemiyorum, eğlenmeye bakıyorum" geyiği çıktı çıkalı iyice aklının dibini döktü herkes ortaya.
Beyini olmayan bir insan nasıl yaşayacak diye soracağım bir gerçeğidir.

Tezinizi çürütmüş olduk böylelikle, boş yere genellemelerinizin kurbanı olmayın deriz sizlere.
(bkz: saçma sapan başlıklar sıralaması) listesinde başlarda gelecek başlık. insanlar önce aynaya sonra başkasına baksın! Ayrıca bütünleme olduğundan yanlışlığı kesin olan yargıdır.
Mekanik yerinde hacimli ve de iyi çalışıyorsa, performans da ortalamanın azıcık üzerinde ise bence çok beyin dalak falan, sorgulamamalıyız.

Ama böbrek önemli, ben şahsen konuştuğum her sözlük erkeğinin böbrek sağlığını çok önemsiyorum,

arkadaşlık hep işte.
(bkz: Sanki bana nikola tesla)
Saçma başlıklar açmasalar beni ilgilendirmeyen genelllemedir. Ancak istisnaları saklı tutarak katıldığım başlıktır.
Biri hariç, o kendini biliyor.

(Yazayım da hem mavi boncuk saçtığım herkesle aram iyi kalsın, hem kim sorarsan sen tabiisi bebiyim diyebileyim, hem de ne kadar yavşak olduğumu cümle alem öğrensin.)

Adam olan isim verir ulan!

(Frekans hariç.)
Bilinen bir gerçek.