bugün

aslında saatlerdir senden mesaj bekliyorum. ne saati lan günlerdir. ama gelmiyor, gelmiyor, gelmiyor.
seni unutamadım.
insanın kendi limitlerini keşfedebilme yeteneğine bağlı olarak kişiden kişiye değişkendir bu söylenemeyenler. Bazı genç kızlarımız ilk regl oldukları günü annelerine bile söyleyemezken, bazıları imkanları olsa TV de altyazı olarak geçirtebilecek kadar rahattır bu konuda.

Birde bu söylenemeyenlerin itiraflık cinsi vardır, asıl zor olanlar bunlardır. Ama her zorluk aşılmak içindir be sözlük...
senden sonra o 2 kelimeyi kimseye söyleyemedim.
(Bkz: cok param var sozluk)
birine aşık olup, onu bir türlü inandıramamak. sonra geçmişteki kötü tecrübeler yüzünden karşıdaki insan tarafından herkesle aynı kefeye konulmak.. ve karşı tarafında duyguları olduğu halde kaçması.. geeeeeeeeeeelllllll... aaaaaaaahhhhhh........aaaaaaaaaahhhhhhhhh..........
sadece seni çok özledim hepsi bu...
evet seni çok özlüyorum. Bir gün pişman olacaksın biliyorum. beni çok arayacaksın ama bulamıyacaksın. inanki her gün dua ediyorum bana yaşatmadığın mutluluğu bir başkasına yaşatma diye. Yinede seni seviyorum.
ya böyle facebooktan felan konuşuruyoruz iyi güzelde sen online olana kadar beklemekten kıçım koltuğa yapışıyor hani varsa bi telefonunu alırım.
haklıydın.
yazdıklarımı değil de yazıp sildiklerimi bir bilsen..
kaşarsın maşarsın ama bize de karı lazım dua et.
-seni seviyorum.
hep yanımda kal. ardında kim varsa bırak gel, onlar başlarının çaresine baksınlar. biz, birbirimizin tadını çıkaralım olmaz mı?
osurdum.
birine aşık olup onun yanındayken, sadece 2niz beraber vakit geçirirken ona tam sevdiginizi söylicekken o da beni seviyormu diye düşünüp kelimeler bogazınızda dugumlenir işte en kötü duygulardandır bu, keşke söyleyebilseydim ellere gitmeden...
sıkıldım.
bekliyorum ve gelmemeye devam ediyorsun. geleceksin en azından bir umut sevgili.
telefonda o kadar çok konuşuyorsin ki beynim uyuşuyor, artık seni dinlemeye tahammül edemiyorum.
Sözlük yazarlarının bazı kişilere statü/ saygı gereği diyemediği sözlerdir.
seni seviyorum.
(bkz: ismin -t -te -ten hali)
bıktım ulan bursalılar geydir görüşünden!!! istanbulda kat kat daha fazla travesti var yinede bursalılar eşcinsel! haykırışının ta kendisidir. bursalılar olarak yürüyüş ve basın açıklaması yapılması gereken konudur bu konu. ama biz tiyatroya sinemaya müzikallere gitmeyi tercih ediyoruz o yüzden kabullenmiş gösterin bizi.
boğazda düğümlenir. bazen de martılara söylenir.
bir gün alıcam onu karşıma;

siktir git lan. diyeceğim. o olacak yani.