bugün

bir adamın hayatımıza bu kadar sıçmasına bütün iplerin elinde olmasına mahal vermeden.. bire bir vatandaş olarak bu it kopuk sürüsünü göndermek gerekir

- iş aş verme

- dilnene para verme ( erkekse rencide et yüzü kızarırsa tabi ) dinde bile açlıktan ölümüne 1 gün kalana kadar dilenme diyor.

- kendi insanınla tartışan birini görünce yada parkta çime dahi yanlış yaptığını gördüğün zaman sokakta caddede tepkini koy dayağını at.

- en ufak huzursuzluklarını gördüğünde ya da görme bahane ara polisi ara ihbar et. Polisin bibok yapacağından değili maksat huzursuz olsun.

Ister ırkçı de ister bu dünya babanın dünyası mı ne. Ülkesinden kaçan ne sikim oldugu belli olmayani caddede kızlara laf atan konyada örgütlenen gencimizi bıcaklayan
karabükte bıçakla bir kızı yaralayan twitterda erdogan bizi aldi hatayida urfa mardinide alacaz hep arap oralar diyen istanbul plajlarinda hayvanlar gibi 400 erkek bagiran turistleri kaciran doguda kiliste kamplardan kacıp batıda köpekler gibi dilenen kimse ile yaşamak zorunda değiliz..

yasim 29 bunlar defolup gidene firsat vermeyecem genc yasli kimse vermesin.. agzimz yand bir kere

evet babamızın memleketi hem de 7 dumen hadi nas
Yazdıkların iyi hoşta tepkisini böyle koyacak kaç kişi var merak ediyorum...
Bizim buralarda çok suriyeli dükkanı var: Bizim çevremizde surilerin çalıştığı dükkandan bile alışveriş etmezler, biz de etmeyiz.

Geçen gün parka gittik, fıskiyeli havuzun üstünde çırılçıplak sürtünen Suriyeli çocuklar vardı: Onları uyarmaya çalıştık söz dinlemedikleri gibi her bakışlarında nefret kusuyorlar bize, şikayet etmek için yetkili aradım ancak koskoca belediye parkında tek bir yetkili yok!

Bütün bayram tatili boyunca arka mahallemizde maytaplar patlattılar.
Geçen gün belediyeyi arayıp şikayet ettim.
Suriyeli sözde çocukların bir elinde oyuncak silah bir elinde sözde oyuncak bomba(maytap) ortalığı savaş alanına çeviriyorlar!
Bu çocuklar mıydı savaşın ortasında kalmış korkuyor zavallılar dediğiniz!?
Bir kaç haftadır mahalleyi Suriye'ye çevirmeyi başardılar, geçen gece bir patlama oldu elimdeki süt üzerime döküldü, dışardan baktığımda bir binanın alanı kadar yerden duman çıkıyordu patlama oldu sandım sonradan bunu da Suriyeli çocukların maytapla yapmış olabileceğine karar kıldık(çöp tenekesi filan patlamış olabilirdi)

Bunların babası ışidli, amcası pkklı, piçleri de bizim başımıza kaldı!

Tanım: Suriyeli soysuzları yüce vatanında istemeyen haklı vatandaş dileği.
Kesinlikle göndermeliyiz, şu an bu elimizden gelmiyorsa bile hak ettikleri davranışı göstermeliyiz onlara!
her il her ilce de ayni muamele.