bugün

Not:Suriileri savunan herkesin tek tek alnına koyam, bu kadar keriz olunmaz yaa!!!

--spoiler--

2 suriyeli dolmuşta giderken, arapça bir şeyler konuşuyorlarmış. Yaşlı ve türk bir adam konuşmaları anlamış şoföre durumu anlatmış şoför dolmuşu kenarı çekince yaşlı adam şu gerçeği itiraf etmiş:

- sayın yolcular şoför beye de söylediğim gibi az önce bu suriyeliler bizim hakkımızda ileri geri konuştular ve tam olarak şöyle dediler...

"Bu Türkler çok salak, bunların altından karısını kızını alırız, ruhu duymaz..!"

Şimdiden herkese teşekkür ederim, elinize sağlık der ve herkes 2 genci hastanelik olana kadar dövdükten sonra şoför kapıyı açmış ve ayaklarıyla yol ortasına itelemişler.

--spoiler--

Bu olayın yaşandığı günden bugüne 2 yıl oldu 2 yıl önce niye yazmadınız diyenler olabilir 2 yıl önce çaylak cezası alan entry girmeyi beceremeyen bir yazardım.

Sonrasında aklıma gelmedi tabi hazır gelmişken, paylaşayım zaten proveke edecek değilim her biriniz günde 3 ya da 5 kez küfür ediyor.

Ya da yeri gelince ama bilinçli olalım ve başlığı da yer yer uplayalım ki bu fareleri plajlarda değil cephede terletelim, uplayalim ki her ay 2350 tl beleş yardim yapan akp hükümetini indirelim, tacize tecavüze göz yuman hükümeti indirelim.

iktidarı biz seçiyorsak biz indiririz oy yetkimiz buna yeter.
Darbe yapalım demiyorum secim zamanı gelince sandıkta hükümete görev vermeyelim.

Suçlu olup, saliniveren suriyelilere nefsi müdafa yaptı diye içeri alınan türkleri ezdirmeyelim. Bikinclenelim.

Ayrıca kimse surileri akp yi savunmasın bugün kötüye kötü demezseniz, fetoden ışidden pkk dan daha terörist olursunuz, çünkü onların ne olduğu belli siz de ülkeye her kötülüğü yapmış olursunuz. Sonuçta sürekli alkışlanan adam kendini hep doğru bilir türkiye ismi türkiye fiilen suriye olur araplar kadar değer görmezsiniz emevi hanedanına hizmet edersiniz.. Demedi demeyin.
saçma sapan bir adet hikaye ve bir adet linç hatırası barındıran konu başlığı.

ne yapmaya çalışıyorsunuz aslanım siz?
millet birilerini dövsün veya öldürsün mü?

son günlerde yapılan provakasyonun haddi var hesabı yok.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel