bugün

90 lardaki titan saadet zincirinin internete uyarlanmis versiyonu.*
ayda bırak binlerce ytl yi 1 ytl bile kazanılmayan sitedir. önyargılı olmayıp herhangi bir dezavantajını da görmediğim için üye oldum fakat ne bir faydasını ne de bir zararını gördüm. bi faydasını gören var mı diye de merak ediyorum.
akla gelen başka bir soru işareti de kredi kartı yada banka kartı numaramızı bilmezlerken bize nasıl para gönderecekleridir. hani olmaz da,benim eğer 250 ytl kazancım olursa nasıl alacağım belli değildir. ama benim aklıma bir fikir geldi, örneğin o para bakiyem olur ben de reklamını gönderdikleri ürünlerden istediğimi isterim adresime postalanır.* ya hayal işte.. ama olsun ya tutarsa?*
internet üzerindeki bir saadet zinciridir.
neden patlamaya mahkum olduğunu görmek için (#2068531)
istemeden okumak zorunda kaldığımız onca mesajı düşünürsek, hatta gazete eklerinde reklam için verilen tonlarca kağıdı.. fena fikir değildir. hızlı bir anket ve reklam yapma biçimi olup, saadet zinciri olması olayın ufak ayrıntısıdır aslında. zararı da faydası da yoktur evet, büyük şirketlerin tüketici isteklerini birinci elden, direkt olarak öğrenebilmesi tüketici için de faydalıdır ayrıca. parayı falan boşverin, ağaçları kurtarmış oluruz hiç değilse..
kesinlikle tek kuruş kazandırmayan kolpa sitedir. kazandıranı için :

(bkz: bux to)
para kazanması zor fakat bir süre sonra para kazanma hırsıyla kasıp büyüleyen bağımlılık yaratan site.
yeni adı napolyon olmuş site. nap diye de puan birimi mevcut. süperteklifte bulunan banner gösterme veya üyeye ait referans linki yok zımbırtıları. kısacası iyice bok olmuş.
not: süperteklif üyeleri girip üyeliğini ceptelefonu onayı ile aktif etmeleri gerekmektedir.