bugün

aynı anda 2 kişi tarafından oynandığı için tank 1990 olabilir. super mario'da arkadaşın ölmesi beklenir hatta uzun süre ölmezse iş çirkefliğe bindirilip ölmesi için arkadaş rahatsız edilirdi.
Mario tek oynanınca, tank 1990 ise çift kişi oynanınca güzeldi. Ha aterimi alıp arkadaşımın evine gittiğimde mario oynadığımız da olmuştur ancak mario hep ben olurdum, o yeşil eziği almazdım.
Tek kişi oynarken maryonun, iki kişi oynarken tangın kazandığı versus. Tangda yalnız şöylede bir olay vardı, hırsa kapılıp tüm bonusları toplarsanız, yanınızdaki partneriniz sinirlenip kuşu vurabiliyordu. O an atariyi söküp camdan atmamak ise en zoruydu.
tank 1990 siker mario neymiş amk çocuğu sevgilisini kurtarıcaz diye anamız ağladı en az 1 yılım boşa gitti.
mario alır. hem işin içinde ibnelik olunca tank yerine mario'yu açardık. maksat tek kişi oynasın, yanındaki denyo izlesin. asdfghjklş.
tanktır tank siker atardır. ulan hangi oyun tankta abine her silahı senden önce kaptığı için sinirden kartalı vurdurur. bazen de işi ibneliğe vurup tankı dayıyodum kartala etrafındaki taşları kırıyodum sağ taraftan elimi tuşta tutuyodum bidaha yaparsan acımam kartala diyodum.hey gidi hey. tank yüzyılın oyunudur la.