bugün

annesi stv izleyen bir gencin feryadıdır.

kanal d izleyen anneler gibi, ensest ilişkilerle ilgilenmeyip, oktay usta'dan öğrendiğin tariflerle bizi doyurduğun için utanıyorum.
star tv izleyen anneler gibi ecdadımıza küfretmeyip, bize kanuni sultan süleymanı en gerçek haliyle anlattığın için utanıyorum.
cnbc-e izleyen anneler gibi en yüksek efektler bekleyip, doymak bilmemezlik yapmayıp, sırlar dünyası izleyerek bize azla yetinip şükretmeyi öğrettiğin için senden utanıyorum.
ntv izleyen anneler gibi, roland garos turnuvasına katılan erkeklerin kaslarını incelemeyip, farklı desenler ferideyi izleyerek bize örtünmenin faziletini anlattığın için senden utanıyorum.

utanıyorum anne senden, sen bizim modern, laik türkiyemize layık değilsin.
evladın annesini, annelikten reddetmesi gerekir.
directioner bir ergenin, ''uf yhaaa annem one direction izlemiyor stv izliyor .s'' diyerek ergen tafrası yaparak ''beni anlamıyorlar .s'' cümlesi akabinde sarfettiği diğer bir cümledir.
yazarın güya ironisidir. örneklediğin diğer kanallarla stv nin ne farkı varki, hepsi yandaş medya canım benim. beceremeyeceksen yapma şu ironi işini olmamış, yapamamışsın.
stv izleyen annenin, oğlunu efektsiz acılar içinde yanarken ve yeşil taytlı adamlar tarafından işkence edilirken görüp tövbe etmesi ve cnbc-e de game of thrones izlemesiyle son bulacak utanç..
stv izleyen annesinden utandığını söyleyen yazar beyanatı.
ayrıca müge anlıyı seyreden annemden utanıyorum.
hayır seyrediyosun anladık bana niye özet geçiyosun hadi geçtin beni niye kısıtlıyosun.
roland garos turnuvasına katılan erkeklerin kaslarını inceleyen kişi söylemidir. yeminle ne görmüş ne duymuşluğum var ama adam laf sokucam diye detayı kaçırmamış.

baya baya kendi izliyo sonra ironi yapıyor. ne ayaksınız anlamadım.