bugün

Beşiktaş bir semt takımıdır. Stadı Beşiktaş dışında olmamalıdır.
ebesinin amındaki 70 bin kapasiteli stat hiçbir zaman dolmayacakken, şehir merkezindeki 42 bin kişilik stat passolig siktir olup gittiği zaman dolacağı için doğru bir harekette bulunmuş beşiktaş'tır.
helal olsundur. fenerli olarak çok sinirlenmiştim sami yenin yıkılışına. haa kabullenemedim arenayı.
Sonuçta bir Semt takımıdır Beşiktaş ve ilçeyle özdeşleşmiştir o yüzden bu konuda ısrarcı olmalarını takdir etmek lazım ama kapasite konusuna katılıyorum stadlar hep 40.000 civarı Yapılıyor bi çoğuna fazla geliyor tamam ama Uluslarası turnuvaların olmazsa olmazıdır 65-70.000 kapasiteli stad ve şu anda ülkemizde böyle bi stad yok(Olimpiyatı saymıyorum çünkü oraya maç vermezler GS, BJK FB stadları dururken) ve olacaksa böyle bir stad neden Beşiktaş olmasın. Ama artık çok geç.
(bkz: önemli olan büyüklüğü değil işlevi)
inat etmekte haklı olan beşiktaş'tır. ben fenerbahçeliyim yaşım 35'e vardı. ve açıkçası "inönü" bu ülkenin futbol ruhudur. yıllarca kapısında beklediğimiz, kapalıyı kapmak adına savaşanları gördüğümüz, bildiğin ruhu olan rakibinin stadı olsa da, sana bile kendini özleten yerdir.

ayrıca maç bittikten sonra eve dönüş için 1000 tane alternatif sunar bu stad. zamanında kimin aklına gelip de burayı stadyum yaptıysa allah ondan razı olsun.
sikimde olmamakla beraber hiç bir takımı tutmayan biri olarak kararında haklı olduğunu düşündüğüm takımdır. Amk adı Beşiktaş olan takımın stadının Beşiktaş sınırları içinde olmasıdır doğru olan.
Semtinin takımı beşiktaş ruhu başkadır fenerli olmama rağmen içimde beşiktaşa bir sempati vardır. Fikret orman gibi bir başkanı var.
Son dönemlerde uslubünu bozmasa daha iyi yoksa diğerlerinden bir farkı kalmaz.
cahil arabacı çapulcu aç jimnastik kulübünden beklenen davranış şekli. evet.
Doğru olanı yapan beşiktaş'tır.

Sen samiyeni bırak yerine dildo gibi gökdelen diksinler.çingene mahallesinin ortasına stad yap tek avantajının yanında metro geçmesi olan ve hala dışı sıva kaplı ve boyanmamış olan staddan hiç bahsetme olur mu bu?