bugün

Kötüdür. Kollarınız ağrır. Dirsekler de ağrı oluşur. Bırakmayınız sakın.
Gunahtir.
kilo aldırır,yaşam kalitenizi düşürür,hantallaştırır.
Aslında yapılması elzemdir. 3 ya da 4 yıllık "düzenli" bir spor geçmişiniz varsa 1 ay sporu bırakmak iyidir. Burada bahsi geçen spor satranç gibi değil tabi ağır fiziksel güç gerektiren sporlar.
spor salonuna gidilip birakildiysa motivasyon dusukluginden suruklenilen durum. basitçe yürüyüp koşmak, sinav mekik bile formdan tamamen düşmemek adina iyidir. hem de saglik için şart.
sigarayı bırakmanın zıt anlamlısı olan eylemdir.
of of gerçekten de bıraktıktan sonra ki ağrı inanılmazdır ama en fazla 2-3 gün sürer illa bırakacam derseniz 2/3 gün sıkın dişinizi...
(bkz: fıtık olmak)
Kilo almak demektir.

Bir senede 5 kilo civarı aldım bu yüzden.
Of Sözlük. Yine vicdanımı rahatsız ettin.
götü göbeği salmak demektir.
hızla kilo almaktır. göbeğin ucu nasıl da sivrilir aq.
götü göbeği salmanız normal. bu vücut yatmak için tasarlanılmamış dır çünkü.

spor azim işidir.
beslenmenize dikkat ederseniz sporu bıraksanız bile fit kalabilirsiniz.
şu an ki hayat şartlarında sporu bırakmak imkansız bence hele hele istanbul\'da yaşıyorsanız.
Rahatsız eder. Kollarınızda ve bacaklarınızda halsizlik olur. Bırakmayınız derim.
Kar yüzünden salon kapandığı içindir.
daha sonra başlayınca hamlarsınız, ertesi günü her yeriniz ağrır. sırf bunun için bile bırakılmamalı.
çıkacak göbeğin habercisidir.
insanı psikolojik olarak çökerten bir durum. Kendimden örnek vereyim. Spor u bıraktım bırakalı hayatımın düzeni bozuldu: uyku düzenim, yeme alışkanlığım vs . Kısacası elinizden geldiği kadar sporu bırakmayın...
kondisyonunuzu dibe itecek eylem.
uzun süre spor yapmış ve meyvesini almış adam için imkansızdır. ara verir belki ama bırakmaz.
daha yorgun hissetmenize neden olur.
Askere gitmeden önce yapılan eylem. Ama mihrap yerinde allahtan...
soğuk ve yağışlı hava yüzünden iki hafta önce gerçekleştirdiğim eylem. tek hatam spora ara vermek değil, tekrar çalışmaya başladığımda aynı kiloları basmak oldu. ağrı kesicilerle ayaktayım efendim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar