bugün

bin yılın şehir efsanesidir. inanmayan fitness modellerine bakabilir.
meme yok olmaz, sadece şekil değiştirir.. eğer gözlerini kapayıp onları düşünürsen her zaman seninle olduklarını görürsün. sanki hiç gitmemişler gibi. sanki memişler gibi.
duygulandım çok fena..
meme yağdan oluşur, o da spor yapınca küçülür tabi.
iyi bir çocuk olabilirsen bir gün memeleri görebilirsin.
gerekli ayar çok zaman önce verilmiştir;

http://alkislarlayasiyoru...sel-aytuga-inanilmaz-ayar

ayrıca;

(bkz: seksi kızın yüksel aytuğa verdiği inanılmaz ayar)
Memeler iri olmalıdır yoksa anlamı olmaz.
(bkz: hadise)
savunabiliyorsa halterdeki,çekiç,gülle atmadaki ve güreşteki bayanların kadınlığını savunsun bakalım bir de.

(bkz: seksi kızın yüksel aytuğa verdiği inanılmaz ayar)
meme dediğimiz organlar içersinde bol miktarda karbonhidrat, kalsiyum ve nebati yağlar barındıran enerci depolarıdır. spor yapan bayanların vücutları mevcut yağları spor esnasında yaktığı için vücuda lazım olan kalorileri bu depodan karşılar. dolayısıyla içersindeki malzeler kullanılan memede gözle görülür bir küçülme olur.
zinhar yanlıştır, yanılgıdır. yapılan spora göre değişir. akşam spor salonlarının aşırı kalabalığından bunaldığım için 1 hafta sabah 6 buçukta gittiğimde, spor salonunda gördüğüm bayan hoca ile çürütülebilecek görüştür. günde 1 paket sigara iç, 1 hafta spor yap, 2 hafta yanından geçme, sonra da git sidik yarıştır. uyku sersemi hantal hantal yürüme modunda koşu bandındayken, yanımdaki hatuna baktım atlet gibi koşuyor. ben de gaza geldim. kendi kendime " yahu hatun at gibi koşuyor sen miskin miskin yürüyorsun. yürü lan. " dedikten sonra 20 dakika koştum. afyon patlayınca hoca olduğunu anlayabildim. hatun baya bildiğin sıkı vücuda sahip, dimdik memeleri olan, taş gibi bir hocaydı.