bugün

Şehir merkezinden biraz uzak bir ilçede kafasina göre iş yapan götü göbeği salmış bir spor salonu işletmecisinin marifetidir efendim.

fitness müdavimleri bilirler. Spordan önce ve esnasında pump etkisi dedigimiz güc patlaması etkisini yakalamak çok onemlidir. Sırf bunun için multivitaminler cesitli aminoasitler bol bol kafein kullanilir. Spora giderken ve spor esnasinda gaza getiren dubstep parcalari metal muzikler falan dinlenir.

yine boyle bir gün. Gaza gelmek icin mehter marslari dinleyerek spora geldim. Isindim bi guzel. Zipliyorum tokatlar atiyorum kendime falan. 140 kilo deadlift yapacam anasini satim iyice kan beynime sicrasin istiyorum.

hissetim o guc dalgasinin geldigini. Hersey hazir. Egildim halteri tuttum. Tam asiliyom bara herif başladı:

-akşama geleceyiğğm akşama geleceyiğm, hacı babağan evdeğ müğ

Hık dedim tam kaldiracaktim amk kaldım öyle. Yanimda bi arkadaş var ona bakiyom. O da beni gördü gülüyo.

-olm bu ne amina koyim lan

o sirada cevap geldi:

-davuklaru büşürmüşem hacuyıda carşıya göndermişem..

arkadaş gülmekten altına sıçacak. Bende sinir oldum ama arkadaşın haline bakınca benim de gülesim geldi dayanamadim. Saldık oyle kendimizi.

sonra salon sahibi abiye dedik abi geç şu şarkıyı diye. Geçti ama bendeki tüm o enerji dalgası gitti. O kadar isinma tokatlama boşa gitti. O gunku spordan da hic verim alamadim.

oyle iste bu da oyle bi animdi.