bugün

(bkz: angela moss)

karadeniz insanları..
tanımadığım insanlara karşı soğuk davranıyorum evet.
Tanimadigi insanlara veya yeni tanistigi insanlara karsi soguk ve sessiz davranan insandir.

Lakin ortama isinip insanlari severse bir daha hic susmayacaktir.

Benimdir.
Genellikle yerinde ve zamanında konuşular bi olay olduğunda genellikle geride dururlar veya olayın aslını öğrenmeden harekete geçmezler kendileri genelde iricene olurlar kendilerine fazla bakmazlar ama çok ta kötü halleri yoktur fazla fiyakalı takılmazlar.
Tanımadığım yerde büründüğüm karakterdir.
Koca bir günü konuşmadan geçirdiğim olmuştur.
işte bu ben.
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
herkesle samimiyet kurmak istemeyişimden ötürü benimdir. dışardan çok sert göründüğümü de söylerler artı olarak. evet hiç kimseyi sevmiyorum ve evet yalnızlık bana mutluluk veriyor. çıkarlar doğrultusunda kurulan ilişkiler midemi bulandırıyor.
Aslında soğuk karakterli ve sessiz değildir o insan. Sadece uygun ortam, güvenilir ortam yoktur. Herkesten biriyle tanışır tanışmaz çok neşeli, sıcakkanlı olmasını bekleyemezsiniz. Yani kısacası suskun insan yoktur uygun olmayan ortam vardır.
Yaşadığı şeyler yüzünden böyledir. Sırtından çok hançer yemiştir güven problemi vardır. Kendine yakın ve onu anlayacak birini bulduğunda açılacaktır ona zaten
büyük ihtimal kötü şeyler yaşamıştır. bu yüzden ördüğü duvarın arkasına saklanmıştır. bu aslında kendini koruma güdüsünden başka bir şey değil.
Olmaması gerekeni olan insandır. Bu şekilde başlar. Arkadaşlar ruh hastası olur çıkarsınız. Egonuz büyür de büyür. Çok ve boş konuşmaktansa sessiz kalmak benim de tercihim elbet ama sıcacık kanlı bi insanımdır. insan sevin.. soyutlamayın kendinizi. Sonucu hoş olmayabilir.
ben değilimdir, bu tipler çok sinir bozucu olabiliyorlar bazen ama ergen kızlara çekici geldikleri klinik olarak ispatlanmıştır.
benden bahsetmişsiniz teşekkür ederim.
insan sevmiyor olabilir. Sizi sevmemiş olma ihtimali de vardır.
lütfen asosyalliği yüceltmeyin.. lütfen..
korkun ondan fırtına öncesi sessizlik gibidir. daha büyük şeyler olacaktır.
kişilik abidesidir, örnek insan olarak gösterilir.
Dışarıdan bakıldığında soğuk karakterli, nemrut, burnundan kıl aldırmayan gibi görünen biri olarak söylüyorum ki gerçekte de böyleyim.

Tanışınca başka değilim. Belki sevdiklerime karşı farklıyım ama hepimiz nemrut olduğum konusunda hemfikiriz.

Allah'ın yarattığı insandır.
olmak istediğim kişilik.
içinde ne fanteziler dönüyordur onun.
Sevmediğim insanlara karşı uyguladığım koruma kalkanıdır.
Belki soğukluğu kalabalıktaki yalnızlığından,
Sessizliği de yorgun olmasındandır.
Üzmeyin soğuk ve sessiz insanları. Kimseye zararımız yok.
kısmen de olsa içinde bulunduğum gruptur.
mantıksız insanları ve cıvık insanları sevmem. o anki duruma göre değişir ama sulu hareketlerden, abartılı söylemlerden hoşlanmam. insanlarla pek fiziksel temasa geçmem.
genelde ihtiyaç duyduğumda, bir ihtiyacımı giderebilmek adına insanlarla iletişime geçerim. bilgi almak için soru sorarım, söylenene karşılık veririm.
uzun süreli irtibat da kurmam. zira başaramıyorum, eksikliğini de hissetmedim şu güne kadar.
yalnızlık ve özgürlüğün verdiği rahatlığı seviyorum ben. yalnızlık benim can dostumdur.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar