bugün

rahatlatıyor gibi gözükse de esasında zararlıdır.
Ayıp lan.
Hayır bu insanlar neden böyle? Sonuçta Müslüman bir ülkede yaşıyoruz ve bu alkollü içeceklerin haram olduğunu biliyor iken falan ne diyorum ben amk.

insanın niye canını çektiriyorsun şu saatte güzel kardeşim?
şu an içilen biradır.

buzlu bardağın tepesinde kabaran kutsal köpüğün arasında dudaklarım...
kışın depo hava yapar.
yazın da mide bulantısı yapar.
geceden gündüze değil de, bugünden yarına değil de, çok acil olarak değil ama çabuk çabuk yapılması gerekiyor. bizlere sunulması gerekiyor çünkü onlar bizim bir tabirle biz bu gece karanlığındaki kedi gözleri gibi, soğuk olan malt bizler için yol gösterici.
hızlı içince boğazı ağrıtan,yavaş içince alkol aldığını hissetmediğin bira.
patates kizartmasinin yanında daha super olan içecek.

tavsiyem bomanti için.
en sefdiğimdir. böle lakır lakır gidiyo. hele ki amsterdam.
yazın öyle her bakkalda bulunmayan nimet.
Göbek yapmasa bi de tam süper olacak.
Çıkacan balkona alacaksın tuzlu fıstığı açacaksın becksi soğuk soğuk yanında muhabbeti güzel bir insan ohh mis.
bu sıcaklarda ilaç niyetine içilecek içecektir.
şuan yudumladığım içecek, new york times elimde, karşımda manhattan, sevgiler.
yaz aylarında özellikle su niyetine lıkır lıkır giden içecektir. özellikle gecenin sonunda cila niyetine mükemmel olur.
ramazanda tekellerin çoğunda bulunamayan biradır.

malum satış fazla olmuyor diye fişi çekiyorlar. ekonomi meselesi. *
8 saat boyunca ayakta hizmet sektöründe çalıştıktan sonra arjantin bardağında gelmişse ondan iyisini bulamazsın.
biranın hasıdır.

bu akşam çok içli dışlı olduğumuz içecek. olmadı böyle.
bir aydır ayrı kaldığım sevgilim. nasıl özlemişim seni...
kışın bi anlamı yok ama yazın hayat kurtARIR.
birasına göre değişen durumdur. fosters 5-6 derecede maximum tatmini verirken ,efes için bu 2-3 derece aralığındadır.
karlı havada bile içilesi biradır.
BiRANIN SOĞUTULMUŞ HALi.
Özellikle soğuk biradaki ilk yudum... O biranın boğazından serin bir şekilde geçtiğini hissettiğin o vazgeçilmez an. Geçen yaz koca kıbrısı gezdim aklımda kalan en güzel anı Büyük handa içtiğim 50lik biraydı.
yazın en güzel içeceğidir . hele bir de buzlukta bekletilmiş bardakta sunulursa fevkaladenin fevkindedir. Tadına doyulmaz.
tüm yorgunluğu alan fakir eylemidir. severek içiyoruz.