bugün

görsel
Soğuk bir kars sabahı diye başlayan hikayelerim çok oldu, malum her daim soğuk memleket. Ama ne kuruvasanı amk.
aynısın erzurum'da askerdeyken yapmıştım dedirtir. yanında da birliğin çamurlu akan suyundan yapılan çayı içmiştim. *
Kars'ta merdiven bulundu mu aq?
Dedirtir.
insana yaşadığını hatırlatan muhteşem olay. hiç yapmadım açık ve net.
özenti ergenler doğu ekspresine sarmadan çok önce keşfettiğim doğa olayı. hiç kars'a gitmedim ama bu muhteşem başlığı ben açmıştım açık ve net.
Doğu ekspresi ile yolculuk yaptığınızı gösterir.
sabah daha 7'dir, hava buz gibidir, merdivenlerde otururken kuruvasanını yer, şanslıysan yanında kaliteli bir kahve içersin. kimse tarafından düşünülmediğini, o anda ölsen bile kimsenin üzülmeyeceğini bilerek müzik dinlersin. hayatta hiç kimsenin gelecek planlarında yer almadığını bilirsin, zaten hayatın boyunca hep tek kişilik planlar yapmak zorunda kalmışsındır. hava gerçekten soğuktur ama bunun bir önemi olmadığını düşünürsün. kuruvasan bitmiştir ve artık gitme vakti gelmiştir. midene bir şey girdiği için salgıladığın az miktardaki mutluluk hormonunun da etkisiyle hayat güzel lan dersin. 2 adım sonra kars'ta olduğunu hatırlarsın ve bu fikirden vazgeçersin açık ve net.
Abi neden kars bi anlatabilir misin?
Aydınlat beni kurban olayım.
hayatı doğru yaşamayı bilenlerin yapacağı iş açık ve net.
Yaninda bir amirakano olmazsa olmazıdır.
akabinde elim bir dayak yemekle sonuçlanacak ameliyedir.