bugün

-ohhhh. bugunde ateistlere cehennemde cayır cayır yanacaklarını soyledim. hepsinin gozunu korkuttum. cok basarılıyım cok. bekleyin beni huriler, saraplaaaaar...
en sevdigim stillerden biri tanrı yı eleşiren herkesi ateist ve kufurbaz yerine koyandır. bir yazar tanrı hakkındaki goruslerini ( kendi inancını yani) yazar, ve fırtına kopar. yazarın ateist olması gerekmez. yobaz musluman olmayıp da allah/ tanrı/ yehova hakkında yorum yapan herkes kufurbazdır.

-tanrı bence soyle, sunu yapmasını komik buluyorum, bu da mantıksız geldi. ( hatırlarım, tanrının alter egosunu ortaya cıkarmak)

( sevdigim stile sahip yazar gelir cevaplar)

+seni pis ateist gomunus ırz dusmanı pis sapık kufurbaz inanmaz cayır cayır yanacak insan!!! sen ne hakla haaa!!! sen benim inancıma nasıl sey edersin!!! siz cehennemde yanacakken ben hurilerle saraplarla super bir hayar yasıcam tamam mı??? sen ne haklaaa!!! sen benim inancıma nasıl kufredersin!!! jipiyle kopru gecen yuzde bir dilimlik din dusmanı ateiz cehapeli seniiii ( bu tip bir laf sokma cabası, hakaret anlayısı da yeni cıktı)!!! suuus. imana geeeeel. cehennemlerde yanmaktan kurtarıcam seniiiii... sen benim inancıma sey edemezsiiin!!! islam dan baska guzel ahlaaak yoktur tamam mıaa!!! kabul etceksin bunu... siz ateistler siz anarsikler sapıksınız sapııık sapııııık...

*

( ben diyorum ki, dindarlık-dincilik-yobazlık icin once narsistlik gerekir)