bugün

an itibariyle görünen -ya da görünmeyen, yanılsama olabilir- reklamın verdiği şok. mehmet ağar vardı resmen lan!
(bkz: uludagsozluk de chp reklami)
(bkz: kendi başlığına bkz vermek)*
halkın cebindeki paranın hazine yardımı adıyla dağıtılmasının yol açacağı olay.
google reklamları yazısının üstündeki kapat yazısına tıklayarak görmekten kurtulacağımız durum, benim anlamadığım bureklamlar böle kapata basılıp gözükmicekse, verene yazık ya
an itibariyle dp'nin reklamına da rastlanmış ve kınanmıştır.
sözlüğe siyaset karıştığını gösteren durum.
partilerin kaynaklarını gereksiz harcadığını gösteren durumdur. sözlüktekiler sanmıyorum ki reklamı gördükten sonra gördükleri partiye oy versinler.hatta yer yer antipati bile yaratabilir. diğer taraftan sözlük için iyidir gelir kaynağıdır.
sözlüğün sahiplerinin paranın a.k. ları bi olaydır *
sevdiginiz bir parti ise hic rahatsız olunmayacak durumdur.
(bkz: arkadaşlık sitelerinde akp reklamı olması)
Gördüğüm an itibariyle kapattığım reklamdır kendileri.
efendim, açık pazar ve liberal ekonomide yaşıyoruz olur, olur bal gibi olur. bizler yazılarımızı yazarak sözlüğün hitini arttırırız, sözlük sahibi cebini doldurur. Ha iyi bir tarafı da şu olur belki adam gibi bir servera geçerler ya da dedicated server filan kiralarlar da beklemekten sıkılmayacağımız bir sistem kurulur.
sözlüğe siyasi partiler ile ilgili başlıklar açılması yasaklanmış ise de sözlüğümüz siyasi partilerden reklam almaktan hiçbir rahatsızklık duymamakta.''aman reklam verenlerimizi üzmeyelim yada ürkütmeyelim'' zihniyetine girdiysek başta zall olmak üzere tüm moderasyonu tebrik eder hayırlı kazançlar dilerim.*
sözlükte partisinin reklamını görmek...
+verdiniz mi?
-verdik efendim.
+nereye?
-sözlüğe efendim.
+...
-...
+türkçe-ingilizce ?
siyasetin yaşamımızın heryerinde olduğunu aslında olmasını gerektiğini gösterir. Kınamamak lazımdır sonuçta bizi yönetecekler veya yönetemeyecekler bizi haberdar etmek istiyorlar. Tabi bu basit bir reklamdan daha da öteye gitmeli. Beğenerek izliyoruz efendim.*
deniz baykalın photoshoplu suratını görmemek için durmadan kapat butonuna basmanıza neden olan hadise
(bkz: para)