bugün

küfredememeinin verdiği hışımla farkında olmadan tariz, kinaye gibi edebi sanatların gelişmesine katkıda bulunan durum.
saçma bir elitizm, anlamsız bir seviye peşinde koşanların yarattığı sinir. şimdi burada yasanın açıklarından faydalanan türk insanı zihniyeti ile "yarrağım" yerine "yapraaaaammm" yazmak çok mu güzel görünüyor da yarrak yazdırtmıyorsunuz insanlara? ben "amına koyayım" demek yerine ".mına koyayım" dediğimde ne değişiyor ya da? göte göt deniliyor dostum, ağza biber süren ebeyn porttrenizden çıkın biraz artık, aşın bunları.

kendinden noktalı sansürlü küfürlerle çok mu ciciyiz, çok mu edepliyiz?

hassiktir oradan!
çeşitli görüşlere karşıtlığını küfür haricinde dile getirmekten aciz olan, ezik ve cahil olanların düştüğü hal-i ruhiye. *
evde bağıra bağıra duvarlar tekmelenerek çıkarılabilecek sinirdir. bir de küfür serbest olsa sözlük yerin dibine geçmiş olabilirdi.
itü sözlük e, ekşi sözlük e imrenme sebeplerindendir..
-abi ben alenen küfretmek istiyorum bu sözlükte edemiyorum skecem ya böyle işi!
+valla benim de sinirlerimi bozuyor şöyle ana-avrat küfredemiyorum ya deliricem.
-bu böyle olmayacak. uludag sozluk gold uyelik diye bir şey çıkaralım. gold üyelere küfretmek serbest olsun!
+evet am*na koyyim yaaaa. hatta ben platin alıcam kanka, ana-avrat düz gitmek istiyorum, çok gerginim bu aralar.
insanın elini ayağını dolayan, dişlerini sıktıran sinir durumu. aslında biraz da kağıt üstünde kalmış bir sinir bu. çünkü sözlükte bulunan başlık içinde ve entrylerde arama applicationu sayesinde bilimum küfürü arattığımızda tonlarca entry ve başlık çıkıyor. pek de diğer sözlüklerden farkı olmadığını söyleyebilirim bu yüzden uludağ sözlüğün.