bugün

şimdi banu güven kimdir, hangi okulları bitirmiştir ... bunları tek tek anlatacak değilim. siz bunları zaten hatmetmişsinizdir. hatta gizlice onu takip ettiğinizi falan da düşünüyorum bazen. evlere girip iç çamaşır koklama boyutuna varmadan sapkınlığınız bence bir kız bulun kendinize.
banu güven ntv'nin spikerlerinden biri. aktüelitenin yanında alternatif tatlara da açık ya programı, içiniz eriyor tabi. hem belgesellerden hem müzikten hem de size bile alternatif gelecek konulardan konuşuluyor . bir de siyahları giyip judas priest, metallica ile konuşmuyor mu işte orada eriyorsunuz. hem bilgili ancherwoman hem de rocker hatun ... ikisi bir arada ; tıpkı coca cola reklamı gibi. ağzınızın suları akıyor sonra haliyle.
bence abartıyorsunuz siz yine. hayatınızda hiç zeki rocker, gotik vs görmediniz sanırsam. ayrıca iş kadını gibi giyinip yerine göre "metaallliicaaaa" diye bağırabilecek birinin gerçek olabileceğini hayal edemiyorsunuz. sizi suçlamıyorum, çevreniz dar sonuçta. çevrenizde bir sürü siyah giyen bar müdavimi var ama onlarda bir gelecek göremiyorsunuz. oysa banu güven öyle mi? saygın bir insan. işte bu yüzden avcunuzu yalarsınız sizi gidi postmodern hayranlar sizi! eskiden madonna , michael jackson posterleri vardı duvarlarda. şimdiki gençlik nereye gidiyor ? çok endişeleniyorum sizler için... tanrı günahlarınızı bağışlasın kardeşlerim...
(bkz: banu guven)
(bkz: ntv)