istemiyoruz..

ermeni sorunu olmayan, yunan sorunu, kıbrıs sorunu, terör sorunu olmayan bir türkiye istiyoruz..

bu hükümet de bu sorunlara bir bir el atıyor.. hatta daha cesur hareket etmeliler, çekingen davranıyorlar..
... kımon. Diye devam eden cümle. Hala türkiye başbakanı şöyledir böyledir acıdır falan filan.
istemiyoruz!

daha cesaretli davransın hökümet. güneydoğu'yu kürtlere, doğu'yu ermenilere versin!
Benim olumu görmek isteyenlerle varis yapamam.

bi zamanlar.yilanla bir adam arkadasmis.Adamin oğlu yilabin kuyruğunu kesmiş Yolanda adamin oğlunu oldurmus.Yilan odestik arkadaş olalim tekrar deniş.Adamsa sende bu kuyruk afişi bende.bu evlat acidi varken bizden anca hasim olur demis.

Simdi benim,annenin,kardeşimin okunu kemirmek isteyen adamlarla ben bariz mi yapicam daha.dun binlerce kişi Ermenistan da türk bayragi yakti.

Özet:Keşke yapsaymisizda soykirim gorselermos dedirten konudur.
soykırım göstermek isteyen bireyin sorusudur.

önce soykırım kavramını bilmek lazım. aslında bu tartışılan olaylar soykırım değil katliamdır. neyse ne, sonuçta ölen çocuklların, yaşlıların yani o masumların milliyeti yer yer ermeni bazen kürt bazen türk olmuştur.eni sonu masumlar can vermiştir. hepsi kınanmalıdır.