bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
binası:
görsel
görsel
sitesi kitlendiginde direkt linkler icin http://tcnosorgulama.com a bakılabilir.
sigortamın yapılması için şikayet dilekçesi verdiğim kurum. aradan 6 ay geçti, 6 ay sonra geleceğiz diye alay ettiler. hem iş yerine hem de sgk'ya açtım davayı. gelsin tazminat, gitsin tazminat.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
cebinde beş kuruş olmayan bana zorunlu sağlık sigortası kapsamında bikaç milyar kitleyen adi kurumdur. adidir, evet. benim cebimde beş kuruş yokken, kredi kartlarıma borçlarım varken ben sana nasıl ödeme yapabilirim? yapma arkadaşım beni sigortalı falan istemiyorum. yok param benim, fakirim ben ya! ben nasıl ödeyebilirim sana bunca parayı ekstradan? haraçtır bu net! soluduğumuz havaya da para veriyoruz artık. yazıklar olsun bu pislikleri savunanlara da.
görsel
osmanlı kökenli 100 yaşın üzerinde 238 kişiye dul ve yetim maaşı veren kurum.
(bkz: fatih acar/(#18755573)
görsel
görsel
(bkz: sgk nın m çubuğu ve penis naklini karşılaması)
sosyal kısmı gitmiş güvenlik kısmı tartışmalı kurum olduğu ise şüphe götürmeyen kamu örgütü.
görsel
görsel
görsel
çalışan emeklilere borç çıkaran vicdansız kurum.
bazı usulsüzlüklerin önüne geçmek ve vatandaşların özel hastane ile tıp merkezlerinden daha hızlı ve verimli sağlık hizmeti alabilmelerine imkan sağlayacak biyometrik kimlik doğrulama sistemi`ni 1 aralık'tan itibaren zorunlu hale getirecek kurum.
görsel
Size sosyal yardımlaşma dayanışma vakfıyla gss prim borcu çıkartan kurumdur.