bugün

Mesajlar üzerine bilgi entrysi atıyorum.

Sony nin son amiral gemisinin en son modelidir. Kullanımdan edindiğim tecrübe müthiş bi odaklama var zaten efsaneydi bilgileri arasında konusu geçen olay müthiş hızlı odaklıyor. Şarj iki gün kullanıyorum bazen bir gün ama bi iphone kullanıcısı gibi cebimde şarj aletiyle gezmiyorum. Isınma olayına gelince ben henüz ısındığına şahit olmadım 4k kayıtta ancak ısınma oldu bi zahmet olsun benim pc bile 4k video oynatmıyor. Hız akışkanlık konusuna gelirsek zerre aksama yok çatır çatır çalışıyor ki henüz son güncellemeyi almadık bile ben eskidendir sony kullanıyorum millet yarak kürek konuşuyor. Xperia pro vardı m2 aldım z3 aldım şimdi z5 premium aldım ayrıyetten sony kulaklık ve z tablet var hepsinden ayrı ayrı memnunum. Sony bu işin kralıdır. Arkadaş lg demiş katılıyorum şöyle bı paralara kıymak istemezseniz lg alın yani samsung kezbanına iphone kekosuna para vermeyin boşa. Ya sony ya lg ama sony alın. Tek el kullanımı Biraz zor telefon 5.5 inç kasayla beraber daha da büyüyor gramajı yüksek bi telefon sony nin telefonları zaten biraz ağır olur. Oyun oynadım denemek için ısınmadı. Bu paraya değdi. Zaten araştırdım araştırmadan da yine sony alırdım z5 serisini tavsiye ederim premium olmasa da olur yeşili afili duruyor. Ben şu Chrome olayına takıldım da aldım. iyi de oldu. Saygılar.
5.5 inç büyüklüğe ve 4k ekrana sahip sony'nin amiral gemisi. Fiyatını hakeden ender teknolojik ürünlerden.
Üzerine o kadar titrediğim halde daha alalı 3 ay bile geçmeden kulaklık giriş yerinden arızalanan telefon. Bu sorun sony telefonların kronik sorunuymuş. Olmadı sony yakıştıramadım sana.
güncel Önemli Başlıklar