bugün

14.02.2011 itibariyle ergenekon kapsamında gerçekleşen gözaltı olayıdır. sahibi olduğu odatv adlı internet sitesinin merkezine yapılan baskınla çok sayıda belge ve dökümana el konuldu. - eh be başbakan bu nasıl bertaraf etmektir? bu nasıl tahammülsüzlüktür ? "önüm, arkam, sağım, solum sobedir beni uğraştırmayın çıkın ulen işte" anlayışı değil midir bu ? yeter şu tahammülsüzlüklerin, yoksa yetmedi mi daha sana? - gibi sorular sormazlar mı ? (ben demiyorum he şimdi bertaraf falan olurum kime lazım. evimde asker maketi var "ulen bu maket çetin doğan a benziyo alın bakıyım bunu içeri falan derler" aman heee.
kanımca sürekli hükümet ve gülen cemaati aleyhinde yaptığı haberlerden dolayı yaşanan olay.
sen kimsin ki ergenekona saçmalık dersin ve birde utanmadan bu saçmalığın nasıl planlandığının videolarını sitene koyarsın az bile yaptılar sana.padişahım çok yaşa.
(bkz: akp nin türkiye yi siktiği gerçeği)
yaklaşan seçim öncesi seçmeni etkileyebilecek,gerçekleri çarpıcı bir şekilde belgeleriyle ortaya koyabilecek sesi gür güçlü bir kanalın yayına başlamasını engelleme girişimidir.çünkü Soner Yalçın ve ekibi digitürk ile anlaşmaya varmış tvden yeni bir kanalla izleyici karşısına çıkma hazırlığının son safhasına gelmişlerdir ki bir sabah kapıları çalınır...
hala ergenekondan içeride yatan araştırmacı gazetecidir. işte türkiye'de düşüncelerini özgürce paylaşmanın bedeli budur. Ya suikaste kurban gidersin ya da vatan hainliğinden hapise atılırsın.!
3 tane evladı hakkari'de kahpece arkalarından katleden şerefsizleri bulamayan akpnin gündem değiştirme çabası!
göt kıllarını azcık sevindirmiştir,zira serbest bırakılacaktır.