bugün

biz kızlar erkeklerin ne mal olduklarını anladığımız icin onlar da bu yolu seçtiler diyorum! iğrenç geliyor bana, bilmiyorum!
kızların ne mal olduğunu bilen erkeklerin farklı tercihidir! bilmiyorum, iğrençlik; kızların efendi dururken nerede mal insan var onu bulması!!!!
gay sayısının artmasını açıklayan nedenlerdir.

erkeklerin ne mal olduğunu bir türlü anlayamayan kızların, ne mal olduğunu bildikleri hem cinslerine yönelmesinin bir sonucu.
kezban sayısında ki artışa paraleldir. öylede bıyıklı sikiyorsun böylede ne fark var ki?
erkeğin halinden erkek anlar mantığıyla hareket eden göt veren ve götçülerin seçtiği iğrençlik yolunun müptelalarının sayısı gizliden gizliye artmakta her gün evet. en büyük günah lan bu iş! bunların yaşaması dahi insanlığa zulüm arkadaş.
çocuklarımız nasıl bir dünyaya gelecek yarab! sen koru.
gayle kafayı bozmuşların tespiti.

(bkz: saydın mı lan)
kızların maçoluk uğruna aşkım diyeni değil, gözünün üstüne yumruk atanı seçtiği gerçeği kadar gerçek değildir.
masum olmayan bir hezeyandır.

geçen otobüs durağında kızın kafasını durağın demirine vurdu. kız hala aşkım diye peşinden gidiyor.
hayır çocuğun yüzüne baksan kör olmayı dilersin o kadar yani!
haklarını aramayı ilke edinmiş ve sonunda örgütlenebilmiş olmalarıdır. Gaylerin sayısı artmamış sadece toplum baskısından kurtulmaya başlamışlardır.. Bu iyiye işarettir.. Homoseksüelliğe iğrenç demek akıl sağlığının ciddi anlamda bozulduğuna işarettir, acilen tedavi gerektirir.. Çünkü bu yaradılıştan gelir ve azınlık olmaları sebebi ile tarih boyunca hem ötelenmişlerdir.. Medeniyete eriştiğimizi düşündüğüm şu çağlarda hala kendisinden farklı olanı öteleyen insanlar görmek mide bulandırıcı.. Evet mide bulandırıcı olan bir şey varsa o da budur..
artiz mi ne artizi ben öyle bir şey görmedim?
ibneliğin parayla olmadığına en büyük delalet ve işarettir.