bugün

Artacak oy oranıdır.

Edit: başka ülkelerde olsa azalır diyor biri. Başka ülkelerde böyle ucuz iftiralar olmaz. Olsa da sazan gibi atlayan beyinsiz tayfa pek azdır oralarda.
seçime kadar montaj olduğu ispatlanırsa %70 oy oranıdır.
hâlâ %50 civarıdır.
Onu bilmem ama bu gidişle Tayyip Çankaya'yı rüyasında dahi göremez.
Yuzde 32 yi gecmeyecek oydur.
koyun sayısını göstercek olan oydur. kurban bayramına denk gelsede s.ksek pardon sayısını azaltsak.
tayyip ve bilaloğlan arasında geçen konuşma kaydından önce ki anketlerde, kendilerine yakın firmaların sonuçları %38 civarlarında görünmektekte ancak kayıt osnrası bu oranın %35 lere düşeceği konuşulan orandır.
Tayyip seçim meydanında " Biz sizin paralarınızı (ç)alıyoruz ama bi sorun niye (ç)alıyoruz " deyip itiraf etse bile tayyip'in seçmeni yine "akp giderse din elden gider :( müslüman olmaz bu ülke :( çalarsa çalsın helali hoş olsun :( " der yine oyunu ona verir. O yüzen pek değişmeyecek orandır.

Çok enteresan yani akp gelene kadar türkiye'de din elden mi gidiyordu ? Müslüman müslümanlığını yaşayamıyor muydu türkiye'de ? Chp gelirse camileri yıkacaklarmış diyen teyze gördüm ben. Yok ebesinin amı ali sami dedim. Hakkaten gerizekalı bi milletimiz var dedim.
artık laiklik ve kemalizm zırvalarıyla,yüzde 25 ten fazla oy devşiremeyen aciz chp nin yaptığı hesaplamadır.yaptığın muhalefet sandığa yansımıyor işte,sonra halk salak oluyor koyun oluyor.her sandıkta chp ye bir daha bir daha koyuyor,yine yaranamıyor.
Adam milleti assa da kesse de değişmeyecek oy oranıdır. At gözlüğü var bizim millette.
3 olasılığın mevcut olduğu durumdur.

1)eğer goebbels taktiği ise oy oranı artacaktır.parti, kendisi bu montajlı kasetleri "bize iftira atıyorlar" şeklinde servis etmiş olabilir. sonrasında montaj ve iftira olduğu ortaya çıkarsa mazlum edebiyatıyla oy oranı artacaktır.

2)kaset montaj ise ve montaj olduğu ispatlanırsa oy oranı artacaktır.

3)kasette montaj yoksa ve montaj olduğu ispatlanamıyorsa oy oranı değişmeyecektir.

bu 3 olasılıkta da oy oranı negatif yönde kayda değer bir şekilde etkilenmeyecektir.
"Allah peygamber maşallah inşallah dedi birader götümü sikse de oyum RTE'nin hüloooo"
ancak orgy kasedinin çıkması halinde %50 azalmasına müteakip %25'le sandıktan çıkmasına neden olabilecek oydur.

zaten onun dışındaki hemen herşey çıktı. millette tık yok.
güncel Önemli Başlıklar