bugün

daha 19 yaşımda olmama rağmen zamanın olması gerekenden hızlı geçtiğini düşünmeye başladım.
bazen değer vermek matematikte de işe yaramıyor...
Boş insanlar herşeyi bildiğini zannediyor sözlük.

(bkz: boş tenekeden çok ses çıkar)
Boşa uğraşmışım.
Asik olmusum.
Ne kadar deger verirsen o kadar daha az deger goruyorsun.
saçlarımdaki beyazların sayısının artmış, yüzümdeki çizgilerin derinleşmiş olduğu gerçeği.
garip bir memleket oldu bu memleket sözlük. aynı kabın şeklini alanlar, şekil yapıyor artık.

(bkz: 02 mart 2016 arınç ın zehir zemberek açıklaması/#31570504)
Din dusmanlarina bir azginlik peydah oldu.asi zamanlari geldi zannediyorum.
Mahallenin köşedeki 'yeşil nokta' tekel bayisinde farketmeden her akşam saat 9da toplanıyormuşuz. toplanıyormuşuz diyorum çünkü bu planlı bir hal değildi bizim için. bizim için diyorum çünkü ilk gün aslında ben tekdim. sonra taksici hayri abi gelmeye başladı bir tabure daha attık. ve eskici levent abi. eskici dediğimize bakmayın aslında kendisi plak alır plak satar ama biz ona eskici deriz işte. neyse sonrası mühim olanı ama anlatmak da istemiyorum.. böyle işte.
ilerde değişirim dediğim dönemlerde değişmemiş olmam. Hala eziğim amk.
şeil şukul olsun diye son yaptığımız apartmanın cam pervazlarının etrafındaki kabartmalar aşağı doğru eğimli yaptırıldı ulan adam düzünü yapacak beceriye sahip değil emine derim tüm pencereler ayrı telde halay çekiyor.rus binaları gibi oldu güzelim sıfır apartman.bunuda binanın etrafındaki iskele sökülünce farkettik.
kendimi topladım artık vasat biri değilim diyordum. döndüm baktım hala vasatım.
evde yatmak güzelmiş. işe gitmek güzel değil.