bugün

allah, din, iman, takva, ahlak konusundaki yüksek dereceli eksikliklerinden kaynaklanan durumdur. halbuki biraz ihlaslı insanlar olsalar bi insana küfretmeden önce 3 kere düşünür 7 kere debelenirler. malaklar sizi. evet.
Eh az buçuk dogruluk payı vardır bunun sebebi kufurbazların solcu olması mi solcuların küfürbaz olması mıdır bilinmez.
tartışmada tıkandıkları noktada ağızlarını bozmasıdır.
Kesinlikle doğrudur aksini iddia eden de kendini aklamaya çalışıyordur. Benim gördüğüm bütün solcular küfürbazdı.
biz "sağcıların hırsız olması" gibi bir teoride bulunuyor muyuz dedirten cümle öbeğidir.
küfür dilin cilasıdır diyerek konuyu özetleyen neyzen iyi kalemiyle: "Ben bu dünyanın devr-i devranını, izzet-i nefsini sikeyim..."
Katıldığım tespittir. Ana-bacı küfür ağızlarından düşmez eğer onlardan değilsen.
Bir muhafakâr olarak gayet onjektif bir bicimde cevaplamak istiyorum bu soruyu. Aklımın erdigi kadarıyla solculuk sisteme ve düzene karşı gelme anlamını da barındırmaktadır icinde yani bir nevi anarşi bir nabi komunizm sonuc olarak küfür bu düsünce icin en ideal alettir diye 8düsünüyorum ve fazla ütopik oldu bunuda kabul ediyorum.
(Bkz:Oo olayları tersine cevir alim bir dal), eger kemalistleri solcu olarak göruyorsan, kemalistler tam solcu olma sürecini henüz tamamlamamıştir(yani genelleme yapmiyim ama cogu kemalistlerde durum böyle) Ve diger solcularda da fazla küfürbaz yok. Ama Kemalist durumu dedigim gibi biraz farklı.