bugün

an itibarı ile acılan başlıkların çoğunluğunun - 3 te 2 oranı kullanılabilir- futbolla alakalı olmasıdır.

gündem calkalanıyor. ülke kendinden geçmiş. seçime kalmış bir aydan az bir süre, bizim konumuz fenerbahçe trabzonspor. kendimize gelelim türkiye gençliği. futbol basketbol voleybol vesaire vesaire... bunlar artık partizanlıktan öte bir hal aldılar. spor yapınız zeki ve çevik olunuz eyvallah. ama nedir bu fenerlinin sevinçten kurşun yağdırması. trabzonlunun üzüntüden kurşun yagdırması. beşiktaşlının şampiyon olamayıp kıskanclıktan meydanda adam dövmesi. galatasaraylılarla alakalı haber okumadım ama kesin vardır onunla alakalı saçmalıklar da. bu ülke hepimizin eğlenmek hepimizin hakkı. ağlamasın kimse. balkonunda fenerbahçe şampiyon oldu diye masumane sevinen çocuğum ölmesin, bu yavrunun annesi ağlamasın. yazıktır. kendimize gelelim.
kaldırdığımdan daha hızlı açılan başlıklardır,durduramıyoruz,hele bir de birbirinin aynı başlıklar açılmıyor mu iyice deliriyorum.
gitgide belirtilen sayının üstüne çıkan olay.mitoz bölünme gibi birşey durduramıyoruz.
bu gecelik normal karşılanması gereken durumdur. futbol, türkiye'de insanların üzüntülerinin sıkıntılarının bir anlık da olsa atılması unutulması açısından çok etkili bir uyuşturucudur zira.
(bkz: tek tek saydın mı lan) **
(bkz: #11832921)
Edepli ve mantıklı bir yazarın açılmış başlığın altına gayet rahat yazabileceği bi cümleyi ille de imzası olsun diye başlık olarak açmasından kaynaklı yaşanan başlık enflasyonudur. Kadınların futbolla ilgili nefretleriyle konunun ilgisi yoktur ama 5487613 başlık birden açınca konuya 5487613 farklı açıdan yaklasılmadığını biri anlatmalı bu arkadaslara.

Edit: imla.
ya futbolla alakalı olması iyi hoş güzelde fenevbahçeyle alakalı olması insanın kanına dokunuyor.
sıkıcı bir durumdur. sıkmıştır. gerçektendir.
(bkz: başlık filtresi/#10087002)bu çözüm olabilir.
günün anlam ve önemi sebebiyle hoşlanmayanın katlanması gerekendir. yok ben hiç beğenemedim diyorsanda çık kardeşim git feysbukta hönkürde zorla mı tutuyoruz. bırakın insanlar doysunlar. püskeviti de biliriz günlerce ağzınızdan düşmedi şimdi buna mı takılıyorsunuz.
aradan aylar da yıllar da geçse değişmeyen değişemeyen gerçektir.
birbirinin aynısı onlarca başlık sözlükte dolanmaktadır.

(bkz: ünal aysal dan fenerbahçelilere tarihi ayar)
(bkz: fenerbahçe nin avrupa da tanınmadığı gerçeği)
(bkz: mehmet topal)
(bkz: galatasaray ın adını aksaray olarak değiştirmesi)
(bkz: forvetsiz fb ye 2 puan fark atabilen galatasaray)
(bkz: türkiye kupasını kazandığını gören fenerli)
(bkz: real madrid in barcelona ya 7 puan fark takması)
(bkz: galatasaray taraftarının zeka seviyesi)
(bkz: ota boka 6 0 yendik diyen fenerli)

zaten yüzlerce futbolla alakalı başlık var. yetmiyor mu da yenilerini açıp kuru başlık kalabalığı yapıyorsunuz ey ulu yazarlar?
(bkz: ya ne olacağıdı)