ırkçı ibneler yüzündendir.
Sözlüğün içler acısı halini gösteren durumdur. Irkçılardan, ergenlerden, uçkur kafalılardan geçilmez oldu garibim sözlük.
Edit: eksileyen zat sen hangi grupta gördün kendini?
Kuyruk acısındandır.

Not: kürt değilim.
ülkede kürt görmekten sıkılmanın yanında devede kulak kalır.

sokağa çıkıyorsun kürt, markete gidiyorsun kürt, lan şu kürtlerden uzaklaşayım deyip güney sahillerine iniyorsun, almandan rustan çok kürt var. çok ciddi söylüyorum bi siktirin gidin artık ya. kürt görünce götün götün kaçan turistleri görmekten sıkıldım ülkede. hatta geçen iki tanesi sahile uzanmış yatıyor. bir kürt geldi gülerek bir şeyler dedi kızlara. kızlar siklemedi tabi. sonra baktım aralarında konuşuyorlar. en son kız "fuck barzos" dedi. çok şaşırdım yani. gidip popolarına ufak bir öpücük kondurup kendilerini tebrik ettim. özetle: harbiden bi siktirin gidin artık.
şu an içinde bulunduğum ve aklıma trilyon küfrün gelmesine sebep olan durumdur. küçük ırkçı beyinleriyle minik polemikler yaratmaya çalışanların sevimli oyunları. insan olalım arkadaşlar.
ben bugün dışarı çıkıp ırkımı söyleyemiyorsam içimden gelerek bunun sebebi bu başlıkları açan dürzülerdir zulüm etmeyin insanlara ki zulüm görmeyesiniz.
Biji bilmem ney diye bir pezevenk var onun yüzündendir.
Bu başlıkları açanların ırkçılıktan başka işi gücü yok mu acaba diye düşündüren, ayrıca bende 1 hafta sözlük hayatımda gözlemlenen durumdur. Her gün her gün yeter arkadaş!
akraba evliliği sürüsünün ürünü olan milliyetçilik düşüncesi sebebiyledir. kabul edelim her türlü milliyetçilik aşiretçiliktir. sonuçta mesele kan bağı değil mi?.
sikko kürt düşüncesidir. evet.
memlekette kürt görmekten sıkılmakla eşdeğerdir.