bugün

insanlıktan nasibini almayı bırakın hayvanlıktan bile nasibini alamamış adamdır. kendi ahlaki düşüncelerini her canlıya zorbalıkla kabul ettirebileceğini sanan, boşuna oksijen tüketerek bu sıcak havalarda bizleri daha da daraltan yaratıktır.*
insanlar, hayvanların yaşam alanlarını kentleşme ile daraltmıştır. bunun sonucunda onları doğal ortamlarından mahrum bırakarak daha da abartıp onların yaşam hakkına da tecavüz etmektedir.

aynı adam, sevgililerin el ele dolaşmasına da tepkisini dayak atarak verecek kişiliktir ama nedense bir kavga olsa hiç bir şey yapmayarak sadece izleyecektir. kendini ahlak bekçisi sanan bu yaratıklar, idam edilse kimse üzülmez.

her türlü cemiyetlerde bu tip insanların dışlanması gerekir. bunlara sokakta seks yapan kediyi tekmeleyen adam yerine sokakta seks yapan kediyi tekmeleyen döl israfı demek daha da yerinde olacaktır. fakat; (bkz: sözlük formatı)

alıngan tavırlarla eksileri basanlar için edit: dünya sadece sizin görüşlerinizden ibaret değil. evet, benim düşüncelerimden de ibaret değil ama bir canlının haklarına saygı duymuyorsanız, ben de sizin dar beyinlerinizin düşüncelerine saygı duymuyorum. *
saygısız adamdır.
(bkz: burası sex sokağı değil)
gerizekalının meşaleyle koşanıdır efendim bu. ulan hayvan o hayvan, yatak odası, ev diye bi kavramı yok, utanma kavramı yok ki zaten niye olsun senin gibi mankafalı olacağına olmasın daha iyi yahu. hayvancağız üreme içgüdüsüyle tohum alışverişinde bulunurken sen gidip onu tekmeliyorken bil ki oralarda bi yerlerde ben var isem pek düşüncesiz arkadaş, o kediye yapıştırdığından daha okkalı bir tekmeyi kıçına yapıştırırım. bu da uyarım olsun sözlük.
Cinselliği bastırılmış,ayıplanmış yurdumun yazık durumdaki örneğidir.
dangalaktır. af edersiniz.
ne yapacağını bilememenin verdiği acelecilikle yapılan kaba ve merhametsiz harekettir.
bu videodakinlere kızılcık sopasıynan girecen hemde, ne lan o öyle *
http://www.izlesene.com/v...den-yukleniyorlar/2468701
normal duran bir kediyi tekmeleyen adamdan bir farkı yoktur. iki tür insanda bildigin orospu çocuğudur.
tekmelemsi salakcada olsa izlemesi dahada can sıkıcı eylem.
-gel lan gel kediye bak ne yapıyor
+ya abi boşver bak mart ayında da aynı şeyi yaptın...
-oh oh oh iyi basıyor lan dur ben dağıtayım şunları...
+ abi durrrrrr...
kedinin seks yapması ? kedi seks mi yapar yoksa ürer mi ? üremek ve seks arasındaki çılgın ayrım ne acaba, seksmi üremek mi noluyon lan , amcanın burası seks etme yeri değil dememesine şaşırmam ancak konu üreme olursa daha farklı ele alınacak bir mevzu
sağ eli ve sol eli nasır olduğu için ayaklarını kullanan adamdır. seks hayatı kedilerinki kadar bile eğlenceli olmadıgından kin kusmustur.
doğal yaşam ortamlarının sokak olduğunu bilmeyen, kafası ermeyen adamdır.
tekmelenesi adamdır. nerede yapsın olum evinde mi yapsın, aç evini o zaman.
(bkz: denetleyeceğiz)
kızlı erkekli evleri denetleyen birimin çalışanı olup, işini aşkla yapan adamdır.
Kendisi yapayan hayvanın yapmasını kıskanan kişiliksizdir.
ortalık yerde ne yapıyorsunuz amk. der. çoluk var çocuk var ayıp değil mi nankör kediler diyerek tekmeyi basan adamdır.
11.nesil yazar.. ins toptur.