bugün

şikayet eder gibi görünse de aslında bu durumdan oldukça memnundur.
yaratılış.
her kızın kullandığı cümledir. beğenilmek herkesin hoşuna gider ve "beni beğeniyorlar" cümlesi yerine bu cümleyi kurarlar. olağandır.
üzülerek belirtmek isterim ki bu sadece türk kızına özgü bir tutum değildir.
kesinlikle hemcinslerimi savunuyor değilim, bilen bilir yeri geldiğinde erkekleri de savunan bir yapıya sahibim. 

dünyada ki her canlının sevildiğini, beğenildiğini, kendisine ilgi duyulduğunu hissetmeye ihtiyacı vardır, buna ihtiyaç duyulur. ve kadın erkeğe nazaran biraz daha farklı donanıma sahip bir yapıdır, kadın için bu duyguları yaşamış olmanın tarif edilemez önemi, yüksek değeri vardır. çünkü kim ne derse desin kadın maneviyata maddiyata olduğudan çok daha önem ve değer verir. 

katıldığım tek nokta; son derece acizce olan, ve bir kıza asla yakışmayan, 'her erkeğin peşinde olduğu' düşüncesidir. bu da bir kendini avutma taktiğidir ki şahsen hiç tasvip etmiyorum.

son olarak; burada açılan türk kızı başrollü başlıkları, ve faturanın hep türk kızlarına kesiliyor olmasını malum erkeklerin hayatlarının herhangi bir evresinde farklı ırktan herhangi bir hanım arkadaşla iletişim kurma imkânına nail olamamışlıklarına  veriyorum.

türk kızının her türden örneğine şahit olmuş olmaları onlara haklarında istedikleri gibi konuşma şansını vermiştir. hepsi budur. yoksa kıllı, göbekli, şişman, kültürsüz olanlara zıt bayan yapıtlarının da mevcut olduğunu en iyi erkekler bilir. bu göz ardı edilemez. fakat bunu dillendirmek istemezler, çünkü amaç, kusura bakılmasın ama kızların götünün zaten beş karış havada oluşu göz önünde bulundurulacak olunursa, bu artı yönleriyle göz dolduran kızların dillendirilmesiyle tarife uymayan hemcinslerin popolarında bir havalanışa daha sebebiyet vermemektir. 

yani daha açık belirtmek gerekirse; türk erkekleri türk kızlarını bu kadar gömüyor, bu kadar yerden yere vuruyorsa buna sebep yine türk kızların kendileridir. buna yapacak birşey yok. ve ne yazık ki durum bundan ibarettir, olaylar bu sebepten şekil alır.

en son olarak değinmek istediğim nokta varsa da; insanın sadece bildiği şey üzerine konuşuyor olması da taktir edilesidir. bence. en azından hiç bir fikirleri olmamalarına rağmen 'rus kızları' adı altında atıp tutmuyorlar. 
ışte bu krolar yok mu ah ah o kamiller yüzünden bu durumlara düştük.
Burnu havada olan kendi beğenmiş kızdır. Ama iktisad ne demiş "fiyat düşünce talep artar".
Kopeklerden bahsediyordur. Kinayeli soylemiyorum bildiginiz sokak kopegi. Strece sarilmis dana etinden baska hicbir hayvan hoslanmaz zannimca.
kendini bilmez bir kaç erkek tarafından bir yerleri kaldırılmış kızdır ya da yine kendini bilmez bir kaç maganda harbiden peşinden koşuyordur.
bu lafı söylemek için aynı sokaktan 4 kez geçen kızdır.