bugün

merhamet etmeyene merhamet edilmez buyuran bir dinin mensubu olarak kınadığımız durum.
hem de hayvan haklarına karşı bir durumdur.
sonu olark hayvanları sevin, sevmiyorsanız bile bırakın da yaşasın hayvanlar eziyet etmeyin arkadaş!
kısasa kısas uygulanması gereken varlık.
iri bedenimle tepesine bineceğim varlıktır.
cinsel problemleri olan kişidir.
ne gibi bir psikolojik problemi var bu tiplerin merak ediyorum. o hayvan sana saldırdı mı, saldırsa da sen mi ona o mu sana zarar verebilir? niye sana saldırmayan hayvana durduk yere tekme atarsın, bu nasıl bir ruh halidir? o zavallı hayvanın ağzı var, dili yok. derdini anlatamayan bir yaratığa nasıl böyle bir zarar vermek isteyebilir insan? inşallah öyle bir tip bana denk gelmez onu gerçekten çekinmem, tokatlarım. çünkü kışın sokakta üşüyen, hasta olmuş bir kediyi evime aldım, kendine getirdim ve 1,5 senedir besliyorum. ayrıca bir lokma artık yemek bile çöpe gitmez evimde, mahallenin kedi-köpeğine paylaştırılır. onu benim önümde yapsın bir de kendini bilmez insanlar, kendilerini kurtarabilirlerse iyi.
bu insanlık dışı varlıklar genelde erkek olur. hiç bir kadının kedi tekmelediğini gören yada duyan var mı ?