bugün

Bir beşiktaşı olarak şu galatasarayın wesley sneijder transferi benim de bir hayli ilgimi çekti zira olursa çok büyük bir transfer olacak. Fakat iş oyle bir noktaya geldi ki bildiğin papatya falı oldu. Ben de bugün bu adamı araştırmaya başladım ve vikipedi de sneijder in (bkz: ikizler burcu erkeği) olduğunu öğrenince konu biraz daha anlaşılır geldi bana. Şimdi bir ikizler burcu erkeği olarak diyebilirim ki Sneijder kararsızlık içinde çünkü üzerinde iki taraflı bir baskı var ve o da süreci görüp sonunda en ideal olanı seçecektir. Mesela naçizane bendeniz gideceğim dersane en başından belli olduğu halde dersane yöneticisinin hemen kontrat imzalatmak istemesine kızıp alakasız da olsa tüm dersaneleri dolaşmış hepsiyle fiyat pazarlığına girişmiş fakat hiçbiri beklentim olan fiyata inmediği için paşa paşa ilk dersaneme gitmişimdir. Sneijderin de benzer bir kafa yapısında olduğunu düşünürsek; eğer siz onu özgür bırakırsanız büyük saygısını kazanırsınız yok pazartesiye kadar kararını ver yoksa biz yokuz derseniz galatasaraya gelmeyecektir.