bugün

kesinlikle doğrudur.

holosko artı bir miktar parayı elinde bulunduran tek kulüp beşiktaş olduğundandır, ki dünyada karşılığında verilmeyecek topçu henüz yoktur. yani holosko artı bir miktar parayı verdiği anda beşiktaş sneijder ı alabilir.

fakat beşiktaş sneijder ı almak istemez. çünkü beşiktaş mücadele takımıdır, quaresma gibi sneijder hem beşiktaş ın elinde patlar hem de takıma zarar verir.

not: nazilli beleidiye spor da yedek sağ kanatım.
sneijder'e niyet eder gene tabata'yı alır bunlar *
(bkz: bir gece ansızın 81 düzce 82 kudüs 83 sneijder)
(bkz: gerisi gelir zaten)*
daha başlığın ilk entry sini okumadan entry girenlerin anlayamayacağı durum. (bkz: hızlı gidiyorum) (bkz: durdurun beni)
sneijder dik durursa aslında olabilecek bir durumdur.
ilk entry den de anlaşılacağı gibi kimseye bok atılmasını isteyen bir yazar yoktur ortalıkta. geyik amaçlıdır.kimseyi incitmek istemem incittiysem de özür dilerim. tanım:doğru düşüncedir.
başlık sahibinin ince espri yaptığı gönderme.

amk adam çok hoş espri yapmış. her sikte holosko artı bir miktar para olayına güzel yerden vurmuş. bir beşiktaşlı olarak tebessüm ettim. ama sen kalk mal mal babayı alır, dik dursa alır diye cevap yaz.

azıcık okuyun ve eğlenmeyi bilin, sikim hıyar diyene tuzla koşmayın...

edit: ayrıca q7 gelirse donla koşarım diyen fenerbahçeliler ve şimdi gsye alınsa süper olur fatih terim onu adam eder bjk niye vermiyor diye ağlayan galatasaraylılar emin olun konuşmaya hiç hakkınız yok amk

edit 2: gerçek taraftar olan fenerbahçeli ve galatasaraylı kardeşlerimi tenzih ederim.
la 5 tane sneijder 1 fernandes değil bir galatasaray lı olarak.
beşiktaşın ekonomisinden haberi olmayan bi ergen taraftarın açtığı komik bi başlık.
Sözlükteki espri yoksunu, kıt düşünceli andavalları ortaya çıkarmış bir düşünce. ulan ne adamsınız ya, gerilmiş don lastiği gibi nereye çarpacağınızı şaşırdınız. güzel bir esprinin bile içine ettiniz.

gs'liyim.
holosko artı emre ozkan ıle para verılırse daha gercekcı olabılecek transferdır.
(bkz: anan zaa xd)