bugün

yıllar evvel ben de genç heyecanlı aşk dolu bir delikanlı iken ve mesaj yazmak henüz tabiatıma ters gelmiyorken başıma sıkça gelen olaydır. ilkin dedim sms paketinin yüklendiği günler farklıdır. bekledim o yeni sms yapınca ben de yaptım. 30 gün süresi olan bu yeni sms paketim de 27inci gün sonunda son buldu. onun daha bilmem kaçbin tane varmış. burdan şu sonuç çıkıyor: erkek 50 kez mesaj atar, kız bir kez cevap yazar, erkek kızar geç cevap yazdığı için, ama kız bir şekilde gönül almasını bilir vs. bu hep böyle gider. sizin başınıza gelmedi mi lan? benim hissettiğim bu boğuk hüznü duymadınız mı?
hemen gider bi on lira bayılrsın kaldığın yerden devam edersin. tabi ne mutlu bu sorunu yaşamayan tarifelere.
- kimle mesajlaştın o kadar ?
- yeminle atmadım kimseye mesaj, valla bilmiyorum nası bitti.

kaldığınız yerden devam edilirmiş. yalan.
illa ki uyandırır bir şüphe. haklı veya haksız.
3 gün be çok yokmuş hatta kafa dinlemen için bi fırsat olabilecek bir durum. ayrıca sevgiliden önce mesaj hakkının bitmesi başka kızlarada mesaj atmış olabilir mi diye düşündürebilir sevgiliyi.
Çok sıkıntılı bir durumdur dikkat etmek lazım yoksa sevgilinize bir türlü meramınızı anlatamazsınız.
ilişkim sms paketimden önce bitmişti. çok kötü bi'şey lan.