bugün

10.000 tanesi 3-5 liraya alınan smsler ile. Çoklu mesaj gönderme seçeneğini kullanarak şablon mesajı billur geçercesine tüm rehbere gönderen kişidir. Gönderdiği mesajı sadece ismini değiştirerek geri gönderince bu davranışı kesilir. Kendisiyle billur geçildiğini düşünür. Şiddetle tavsiye edelir.

Temenni: Yapmayın şunu efendiler. Yavşaklık olarak değerlendiriliyor.Çağrı bırak daha iyi.
şu kalıp vardır; "bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, aileniz ve sevdiklerinizle nice..."

copy pastoğulları (büyük harflerle)

ben korsana karşıyım kardeşim, bana bu mesajı atanı bozarım. ancak sms ile bayram kutlanır, ona sözüm yok.

"kardeşim bayramın kutlu olsun" mesajını gayet de yanıtlarım. burada sıkıntı yok. diğerlerini allah'a havale ediyoruz. *
2-3 sene sonra yok olacak bir ticari sömürgeye bağlı kimse.
bir de internette 'bayram mesajları' diye arattırıp içinden seçerek mesaj atanlar var. Ciddiye alıp cevap bile vermiyorum ibnelere. Bu bayram iki mesaja cevap verdim. Biri 'baba bayramın mübarek olsun', diğeri 'iyi bayramlar müdür'. Kısa ve öz. En azından daha samimi.
android işlemcili bir telefonla bir seferde sadece 10 kişiye mesaj yollayabilen bünyedir.
her şeyde art niyet aramamak lazım hadi öğrenci uzakta parası yok fakiriz kardeşim.
"en içten dileklerimle" geçer ya mesajda, içten demese samimiyetine inanmayacağım bünye.
mesaj gönderenin samimiyetine inanılmayan hatta ben seni hiç umursamıyorum.
sms atılacak kadar değerin var diyor.
mesajla geçiştirmek yerine yüz yüze kutlama yapması gereken bünyedir.
benimdir. kendim uzun mesajları okumadığım için "bayram mübarek" şeklinde mesaj attığım bile olmuştur. nedir efendim güllü ballı uzun uzun mesajlarla bayram kutlamak. okurken başım dönüyor adeta.