bugün

eniştenizdir. üsteğmendir. yurtdışı/ yurtiçi görevlere gitmediğini varsayarsak olabilecek en mükemmel sevgilidir. iş dışında tam bir çocuksever ve centilmendir. aşığım ulan sözlük!
(bkz: enişteyle delirmeceler)

Edit : enişteni mi ayarttın

Edit 2 : bana ne kızıyonuz lan. Ben mi ayarttım?
yurtdışı/ yurtiçi görevlere nasıl gitmiycek çok merak ettiğimdir. evdeki pervaneye mi takcak kendini napcak?
skorsky'i evde uçuracak herhalde.
Bilmeyenler için günübirlik görevler ve bazen de daha uzak yerlere uzun süreli (bazen bir haftalık bazen de sürenin uzatıldığı) görevler vardır. Mesele sevgilinin hep yanında uyuması ise tek eksi noktası bu oluyor. Başlık hava atmak adına değil bahsi geçen sevgilinin mükemmelliği adına açılmıştır. Ve hemcinsim sözlük hatunlarına ASKERDEN KOCA OLMAZ tezini çürütmeyi amaçlamaktadır zira kim olduğumun dahi bilinmediği bu alanda nasıl hava atabilirim? Gelelim asker sevgiliye. Sadıktır, ne istediğini bilir, nettir, sıkıntılar çekmiştir kıymet bilir. Özleminiz her daim baki kalır. Gecenin bir vakti herkes fosur fosur uyurken o Semalarda vatanı korur. Yansıtılanın aksine şiddete meyilli değildir oldukça şefkatlidir. Kısacası YAŞASIN KARA HAVACILAR! Seni seviyorum Gökhan kalp.
10 seneye sağır o adam. O aletin içinde yarım saatten fazla kalınmaz.
sikor siki

bence kızımız olayı tam kavrayamayıp kendince hayallere dalmış. yine de adamın günahını almayayım, enişteyi işyerinde görmek lazım
bak skorsky kelimesini oraya koyman zaten hava atmak demek. günübirlik veya haftalık değil tartıştığımız yurtiçi ve yurtdışı olması. istanbul avrupa dan istanbul anadolu yakasına uçmuyor sonuçta. tekrar ediyorum tartıştığımız gece yanında yatıp yapmaması değil. iyi sözlükler.
Darbe girişiminden sonra insanların 'vebalı' muamelesi yaptığı, çoğu insanın sırf asker diye kötü davrandığı bir tsk pilotu'nun sevgilisiyim ve hep yanında kalacağım bundan da Onur duyuyorum. EVET hoşunuza gitsin gitmesin bir skorsky pilotu sevgilisiyim. istediğinizi anlayabilirsiniz. * canım sevgilim