bugün

dün itibari ile neredeyse geçecek yasaydı.
çoğunluğu alamadığı için geçmedi ama geçmeyeceği anlamına gelmez.
bu abaza beyinliler geçirebilir bu yasayı.
birileri bunları silkse de anlasalar neyin ne olduğunu.
Sikinin keyfine yönetenlerin, yine sikinin doğrultusunda aldığı karar sayesindedir.
adam bir daha akp'ye oy vermem yazmış. ulan daha ne yapsın, bugüne kadar nasıl oy verdiniz ki amk.

her neyse, bir toplum nasıl yavaş yavaş din ve osmanlıyı kullanılarak bitiriliyor görüyorsunuz. gerçi yavaş yavaş değil jet hızında bitiriyorlar, bizim koyunlar saolsun hala da kalkıp adamları savunurlar bak.
"hocam istediğimiz kişiden başlayabiliyor muyuz" sorusunu sordurtan mevzudur. eğer öyleyse bir tim kurup meclise doğru depara kalkmayı planlıyorum..
Az daha kabul olacak yasa . 2 akp li milletvekilinin mecliste olmaması sebebiyle kabul olmadı .
yasayı çıkartacak olan güruhun niyeti belli olmuştur. uygulayacakları eylemi suçtan çıkartarak fermuarları açık olarak dolaşmaya başlayacaklar.
gelinen son nokta gerçekten bu. bütün tecavüzlere ses çıkarmıyorlar. umarım bir günde biri onları siker.
Utanç verici bir şey. Türkiye adına utanıyorum.
Yaşadığımız ülkeden soğuttu bu ampuller bizi. Allah sizin belanızi versin. inşallah akpli birinin anasına bacısına tecavüz ederler ben o zaman görürüm sizi.
akillara su bakinizi getirmistir.

(bkz: türkiyeden siktir olup gitmek)
islam ahlakına uygun yasadır.
En en en acısı da tecevüz etme potansiyeli olan adamlar da, tecavüze uğrayacak kadınlar da yarın bir seçim olsa yine bu tecavüzü yasalaştırıp mesrulaştırmaya çalışan ne idüğü belirsiz adamları seçip yine bile isteye musallat edecekler başımıza.

Allahım sen bu memlekette olanları görmüyor musun gerçekten?
(bkz: Türkiye cumhuriyeti) türkiye'de mevcut bir yasa.