bugün

sözlük dahilinde siyasi entryler girmek ile böyle iç gıcıklatan seks hikayaleri yazmak arasındaki versus.

söyasi entry girerken sık sık çaylak olursunuz. ama seks hikayesi yazdığınızda çaylak olmaz; artı olarak hem eğlenir, hem de eğlendirirsiniz.
(bkz: ego mastürbasyonu)
her ikisi de çok tepki çeker.
siyaset hakkında konuştuğum için hiç çaylak olmadım.

diğer türden hikayeler de yazmadım.

kim ne yazıp çaylak oluyor bilmiyorum ki.

(bkz: sebep)
ekşi'de gibi yazmak vs inci'de gibi yazmaktır.
seks hikayeleri yazmak candır. siyaset, at osuruğu gibi kendi kendine zırıldamaktır.
siyaset adamı = bakire orospu
açık ve net.
Siyasi entryler hiç olmazsa bilgi ve farkındalık yaratır. Abazanların hayallerinde yaşattığı fantazi dünyasını okumaktan iyidir.

kukla'nın bir kaç defa seks hikayelerini yazdığı entrylerine denk geldim. Kendisine has stille yazmaya çalışıyor ama sarmadı. Eğlenen ve eğlendiren nedir onu da anlamış değilim.

siyasi entry her türlü alır.
sözlük yazarlarının bir çoğunun ne siyaset hakkında ne de cinsellik hakkında görece yeterli bilgisinin olduğunu düşünmüyorum bu sebepten ötürüdür ki ikisi de yapılmasın, paşa paşa takılınsın.
acı ama gerçek şu ki en çok ilgi gören konulardır. bunlar da konuşulsun ama hep arka planda olsunlar ve genel kültür ön planda olsun istenilir.
(bkz: hortlatmayın başlığı)
bu aralar ikincisini ihmal ettiğim versus. evet bir tane var aklımda ama kurgusunu oluşturamadım, çalışıyorum.
ikisi de ya seri artı yada seri eksi almanıza neden olacaktır.