bugün

yavşaktır efendim. sözlükte de bolca mevcuttur. islam'ın şiddet dini değil de kardeşliğin dini olduğunu savunur ağzındaki salyalarla. oyunu da akp'ye verir. hiç utanması yoktur. insan içine çıkar. zaman okur, stv izler. hür adamdır. yüzsüzdür. islamın gerçek yüzüdür bu şakirtler. ademoğlunun beyninin orta yerine cami dikmişlerdir, karga sesleriyle insanları rahatsız etmektedirler. yavşaklık...

edit: elli karakter muhabbettine olay denmiştir. bildiğiniz katliamdır. can'a teşekkürler.
dersim olayına rağmen insanlıktan bahseden kemalistten de nefret eder.
ergenekon * halkı provoke etmesi kaynaklı bir olaydır.
bazı insanlar nicklerinin hakkını veren entryler girmişler. güzel.

tarihte dersim isyan diye geçer, sivas katliam.
sivas olayına kadar inmeye gerek yoktur efendim. üzerine pislik atılıp ceza evlerine tutuklu olarak gönderilen insanlara bakmak, onların insanlıktan uzun zaman önce çıktığını bize net bir biçimde anlatır zaten.
başbağları görmezden gelenlerle benzerliği vardır.

O değilde suç kişisel degil miydi aga ? Başbağlara rağmen, ağzını yaşak yavşak açmak nedir o halde ? Ben senin üstüne atıyor muyum ? Üzerime alınmamın sebebi, ehli sünnet insanlara yapılan hakaretlerdir.
Bilinsin ki haksız yere bir sineğin bile ölmesinden razı değiliz.
hala biz allah için yaptık onları deme cürretine sahiptir.

ey allah ım, bazen sana kızıyorum bu insanları cehalete ve gözü dönmüşcesine bu kadar kolay sevk ediyorsun.