bugün

riskli bir hadisedir lakin doğru yol izlendiği taktirde sorunsuz indirmelerle diziler, filmler paşa paşa arşivdeki yerlerini alır.

söyle özetleyelim; şirketin ana bilgisayarı genellikle sekreter bilgisayarı olur, modemde buralarda olacagından önce sekreteri kafaya almak durumundasınızdır, sekreterle kanka olmanın bi kaç yolu vardır, benim izlediğim yol dinlediği sanatcıların diskografilerini vererek oldu.
sekreterle kanka olunması sonrası modem şifresi kendisinden temin edilir ve emule için port acma işi basarılı olur, işin büyük kısmı gecilmiştir, sıradaki hedefimiz muhasebe, muhasebeye işimiz su nedenle düşer, kendisi sürekli yedek aldıgından tek dvd yazıcı onun bilgisayarındadır, o bilgisayar hayati önem tasır, indirdiklerimizi agdan onun bilgisayarına, ordanda dvd ve arşive tasırız, yanlız bunları yaparken kendisi durumu ayıkacagından onuda kafaya almak gerekir bir kaç yolu vardır benim izlediğim yol sekretere yaptıgımın aynısı olup ekstra olarak birde istediği filmi indirdim, bu cark o kadar güzel işledi ki prison break, lost, scrubs sıfır maliyetle temin etmiş oldum güzel bir duyguydu akabinde sekreter ve muhasebe kişisinin her gun artan istekleri önüne gecilmez bir hal almaya basladı, gunluk bir a4 sipariş listesiyle karsı karsıyayım.