bugün

başlık: kurdistan diye bir yer yok diyen insan
beyan: (bkz: karga)
coğrafyası iyi diyolar...
(25.12.2007 21:27)

sebep:# Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir.

Bunun nesi subjektif a benim canım. bu başlığın en iyi tanımı şu bu insan denek midir illa? Fikrini kısa yolda belirtemez misin. Ben açık yüreklilikle dile getirdim ve dünya üzerinde böyle bir yer olmadığını da söyledim. aynı cümleleri evire çevire 20 şer kez tekrarlayıp 200 satır mı yazmam gerekiyordu anlamanız için?

Yahu ben binlerce formata aykırı beyan görüyorum. Onlarla uğraşacağınıza neden bununla uğraşıyorsunuz.

Tamam para almıyorsunuz da, görevi kabul etmek de işi düzgün yapmayı gerektirmez mi?

Madem öyle hiç kişisel fikir beyan etmeyelim. vikipedia yapıp gidelim. hatta 9:00-17:00 saatleri arasın da girelim. Özel günler de (bayram vs.) öncesinde işleri yetiştirmek için mesaiye kalıp, tatil yapalım. olmadı bu yıl c.tesi pazarları da birleştiririz. 9 günlük tatilller yaparız.

aslında kısaca saçmalanmış diyecektim. Anlamanız için uzattım.
entry yazılan başlığın sahibinin moderasyona yakın kişi olması .
(bkz: başıma geldi)
(bkz: nasıl yani torpil mi yok canım)
(bkz: seri eksileyen mod yakını)
(bkz: ayarımı alırım entryni sildiririm)
entry nin silik olması sinir olmak için yeterlidir.
baslık: 2 yasindaki kiza tecavuz eden 60 kisi

beyan: haberin linkini görmeden yorum yapamayacağım olay. normal bir şey değil.

sebep1: Sadece yazarı ilgilendirecek derecede subjektif entryler silinir.
sebep2: forum/chat tarzı entryler silinir.

Burada yanlış olanı bana bir mod mesaj atıp söylesin. şu olabilir. "haberin linki görülmeden yorum yapılamayacak olay" (zira gerçek olmadığı inanları gaza getirmek için açıldığı belli. Tıpkı bebeğini mangalda yakan aile haberi gibi tıpkı mea culpa nın ölmü gibi. Onlarda da sazan gibi atlamadığım insanları uyardığım için tu kaka oldum.)onu da düzelt isimli butonu koyarak düzeltirsin.

Ne bu tırnak uzamasın diye parmağı kesmek mi?

Bir bok bilmiyorsunuz. Aha da bu kadar da netim...
başlık: hay facebook un aq -ayrıca uktedir-

entry:
feysbuk duymaktan bıkmış bireyin serzenişi. tecrübelere göre;

-feysbuk'ta poke var, poker var gir olm.

-o kız yok mu hani, feysbuk'umda var.
(bkz: feysbuk unda olmak)

(bkz: poke sensin facebook da sana girsin)

sebepler: forum/chat tarzı entryler silinir.
Başlık silindiği için entry'niz siliniyor

üstteki sebep chat falan demiş, başlığı yeni açmışım daha bakire başlık. kimle chat kimle forum. küfür sebebinden silinsek eyvallah.

diğer sebebe bakarsak, başlık silindiği için entry silinmiş. iyi de başlığı açan ben olduğuma göre, hem başlık hem entry aynı anda nasıl ofsayt? tanımım bile var oh mis... nıç nıç nıç