bugün

yıllarca kandırıldık! yıllarca ötekileştirildik! ya hepsini geçtim yıllardır koca kafalı olduğum için taşak konusu yapıldım.

ama asıl tehlike ben değildim. asıl tehlike sinemada "kaya arkası"na oturmak değildi.

bence biz erkeklerin hakkı yenildi bugüne kadar.

gerizekalı karı sözüm sana! ilk buluşma yeri olarak sinemayı belirledin buna ses çıkarmadık. ulan kevaşe sinemaya niye topuz yaptırıp geliyorsun. senin lüle topuz saçlarını göreceğime, berber bilalde ensesini yeni aldırmış murat agayı izlerdim daha iyi!

buradan bağğyan arkadaşlara sesleniyorum müsade varsa. vereceğiniz varsa uğraştırmayın verin ve lütfen sinemaya topuzla gelmeyin amına koyim yaa.

edit: vay amk herkesin şahane fantezileri varmış. buarada topuzlu hatun doluymuş lan ölümüne eksiliyolar ahahaa.
topuzundan tutup yiyişilecek kadındır.
sevgilisinden ayrılan ya da haz alamayan hatundur. amacı yakışıklı bir erkekten laf yedikten sonra arkasına bir bakış atarak sinema çıkışı erkeğin yanına gelmesini ve özür dilemesini sağlamak akabinde yeni bir ilişkiye başlamaktır.**
Topuzundan tutulup sakso çektirilecek kadındır.
en arkaya oturması gereken hatundur.
(bkz: tut saçımdan çek götür beni)
üç boyutlu savaş filmi izlemeye gelmişse anlayışla karşılarım.
blowjob yaparken saçlarına yapışacak sevgilisine kolaylık sağlamak için topuz yapan hatundur.

götürün böylesini bademciğine kadar zorlayın efendim.

hatta ne bulursanız götürün. topuz saçlı, açık saçlı ayrımına gerek yok. eğlencelidir sinemada o heyecan ile sevişmek.

denendi, onaylandı.
filmi izlemek yerine topuzunda kullandığı toka ile uğraşmaya iten kadındır.