bugün

Milliyet yine çok önemli habercilik başarısına imza attığı haberdir. Haberde anlatılana göre Sinem Kobal Arda'dan ayrılınca Demet Akbağ'ı aramış. Demet Akbağ'da kendisine bir hoca önermiş ve Sinem soluğu bir hocanın yanında alıp ''hocam bizi barıştır çükünü yiyim'' demiş. Hocada 40 kişilik ekibini toplayıp ''ya allah'' deyip başlamış arda'nın resmine üfürmeye. Ta madridden taşakları serinleyen arda'da bana birşeyler oluyor deyip Sinem'e geri dönmüş. Ayrıca hocanın saati 8.000 ( se-kiz-bin) TL imiş. 8000 tl'ye ben ikisinede 2 ay üflerdim sorun yoktu ama neyse. Gitti gül gibi para.

http://magazin.milliyet.c....2012/1541457/default.htm
ibrahim akın'ın erzurumdaki hocası'nın iş başında olduğunu düşündüren gelişme...
üfürüğüne sağlık hocam.
o hocanın yakında haberlere çıkıp. bir üfürdettim arda uefa kupasını aldı demesi yakındır.
bm genel sekreteri olsan ver bu ekibin eline dünya haritasını savaş falan kalmaz dünyada mis.
--spoiler--
Ayrıca hocanın saati 8.000 ( se-kiz-bin) TL imiş.
--spoiler--

dostum hoca demişsin ama bu bildiğin orospu heralde?

ayrıca hocanın saatine 8000 tl vermek ne demek ulan. yalan malan, belli ki asparagas ama gene de çok o para baba. hoca güzel miymiş ki acep?
başbakanımızı 7/24 okuduğu iddia edilen 60 adet hocanın parmağı olduğunu düşündürten olay.
çok para harcanmıştır.
ben sinem'e ücretsiz üflerdim. önce kafasına bir kese kağıdı geçirmem gerekirdi tabi.
arda'ya ise dileyen üflesin, ben o işlere bakmıyorum.
sinemi tanımam bilemem ama içinden demet akbağ geçen bir haber olduğu için yalanlığı aşikardır. demet akbağın işi olmaz üfürükçüyle 8000lik sahtekarlarla.
üç hoca elele tutuşup se-le-na diyerek etraflarında dönmüşler ve hooop barışmışlar! ilginç olaylar bunlar.