bugün

Avci ya acimam git marketten et al mangal yap av ne yav hayvan mi kaldi dogada.
islami usüllere göre duyar kesilir.

Edit: senin gibi yeterli beslenmeyen, okuduğunu anlamayan, beynine protein gitmeyen bir "insan" olacağıma et yediğim için sincaba üzülmeye hakkı olmayan keko bir hayvan olmayı tercih ederim.

Veganlık böyle işte. Beyne protein gitmeyince gelişmiyor. idrak yollarına ot tıkanıyor.
Beyni olmayıp haklı olanların üzüldüğü beyamca. Hadi canım kapama dükkanın önünü hadi.
Birincisi aç kaldığı için hayvan yemek, besicilik mahsülü hayvan yemek, kurban bayramında hayvan yemek, keyif için hayvan yemek sincap yemekle aynı şey değil.

Ben vegan değilim. Ben de et yiyorum. Yemek zorundayım. Hayvansal protein yaratılış gereği zorunlu bir ihtiyaç.

Sincap yemekle dana eti yemeyi bir tutmak gerizekalılık belirtisidir. Sincap seni doyurmaz. Açlıktan ölmeyeceksen yenmez. Bu göt sırf keyif için avlayıp yemiş. Dağda 15 gün aç kalıp ölmemek için yememiş.

Sapla samanı karıştırmayın.
Göt oğlu göt. Gebermiş pzvnk.

Edit:lan vegan olmayanlarda vicdan yok mu? Bu neyin kafası?
Amerika'da yaşaymış 61 yaşında avcılık yapan beyinsiz göttür.

Kendi beyni yeterli olmadığı için el kadar hayvanı öldürüp beynini ve etini yemiş.

Kurban olduğum Rabbim de müstehakını vermiş ve delidana hastalığına yakalanıp elden ayaktan düşerek gebermiş.

Avcılık spor değil vahşettir. Yasaklanmalıdır.

https://m.haberturk.com/a...hayatini-kaybetti-2181058