bugün

vantilatör yazar.

görsel

dön baba dönelim ona gelsin.

http://www.youtube.com/watch?v=lxFAFj0GmZA
paralelci ama seviyoruz hocamızı, varol.
Terelelli ama seviyoruz hocamızı, parol.
cemaatçi.
Pörölöl.
pazar günü çalışan yazar. bak şimdi gülme geldi birden.

ben salıyorum kendimi doğaya birazdan panpa, feyse atarım resimleri.*
günaydın hırsızlar demeyerek şaşırtmıştır.
(#26181025) kendisini haşa Allah falan zannediyor galiba bu yazar.

önceden mürted olan biri müslüman olunca mürtedliği kalkar, mürted önceden müslüman olup sonradan küfrü tercih etmiş gayrimüslimlere denir.

mürted olduğu halde sonra tövbe etmiş tuğçe kazaza ise kafirlik iddiasında bulunuyor. kalbini yarıp bakmış sanırım. aklına sok çakma hoca, kadın müslümanlığı tercih ettiğini söyledi tekrar

ayrıca biliyorum ki buna yine yok akp hırsızlığı falan diye cevap verirsin, ezbere konuşma. konumuz yalnız bu kadına kafana göre kafir demen. kendını savununca akpden bahsetmeden konuş.
isterse müslüman-hristiyan-budist-ateist- deist olsun, en sonda islamı seçse bile karışamazsın.

ayrıca halen akp diyor amk, ben sana yargılayamazsın diyorum akp nerden geliyor aklına ?

herif yemin ederim (saygılarımızı sunarız) eşiyle bile böyle konuşuyordur

- iyi geceler kocacığım

+ iyi geceler, ama hırsızlara iyi geceler yokkkk !!!! akplilere kötü geceler olsunn !!

- iyi misin ya noluyor ?

+ iyiyim ama hayır akpliler iyi değil, hırsız onlarr
atatürk düşmanı 11. nesil sübyanlara laf anlatmaya çabalayan yazar.

yorma kendini, kapa bilgisayarı git demle çayını.

tomurcuksuz yapma güzel olmuyor.

sevgiler...
tuğçe ye mürted demişim.
ey budala arkadaş.
mürted vurgusunu özellikle yaptım.
çünkü islam hukukuna göre mürtedin cezası
ölümdür.
maksimum 1 ay içinde tövbe ederse af edebilir en geniş ölçülerde.
yani kaz kafalılar anlasın diye söylüyorum.
şeriata göre tuğçenin katli vaciptir.
hristiyanlıkta geçirdiği süre oldukça uzundur.

böö böö bööö.

lafa bak ya cezası ölümmüş, ne saçmalıyon sen. O süreyi gectı dıye hep gayrımuslım mı kalacak yanı ? serıatla yonetılmedıgı ıcın uygulanmadı o ceza hem konumuza ne alakası var. ulan sen degıl mısın bu kıza mürted dıyen ? Hem de musluman oldugu halde ? ey dusunemeyen ogretmen, o serıatta verılen sureyı gectı dıye bunu mu bahane edıyorsun alakası da yok hem. Nerden cıkarttıysan.

bu arkadası kım ogretmen yaptı bılmıyorum ama onune gelenı ogretmen yaparsanız olacagı bu.
Eski akp li, hırsızlık ve yolsuzluktan sonra akp yi bırakmış olan yazar. Hırsıza hırsız dediği için bu ülkede cemaatçi sayılıyorsanız bizde cemaatçiyiz.
Cokta umrumda olan yazardir.
cuma namaz saati sözlükte "hayırlı cumalar" yazan yazar.

protest sanayici camiden bildirdi.
bir adet ateist. olmasa da kemalist. ikisi de aynı bok neticede.
(bkz: galatasaray kötü futbola rağmen nasıl hala zirvede/#26272104)

(bkz: galatasaray kötü futbola rağmen nasıl hala zirvede/#26274315)

adam gibi yorum dahi yapamayan, gerçekler karşısında diğer Galatasaraylılar gibi ufo gören masum köylüye dönen, ''kuşları ağlamaya sevk etmiştir'' diyen bir zat. liderlik koltuğunda kimin oturduğunu bilmiyormuş gibi yorum yapması daha komik. ha biz oradayken oturmak isterseniz o başka tabi.
Rakı gibi ağbimizdir saygılar.
(bkz: burası karışacak vaziyet alın)
koftiden dindar bu inanmayın. sigaram bitince dediği sigara değil aslında cigara. geçen gün yenidoğan'da gördüm. abi iki fişek cigara versene diyordu torbacıya.

şimdi inanmazsınız siz bu dediğime.
sözlügün sakirt trollerinden.
günaydın hırzızlar.

ben yazdım.
yıllardır protest ile bi akp yi bitiremeyen yazar.
bunlar yazdıkça akp nin oy oranı arttı. rte cumhurbaşkanı oldu. bi terslik var ama çözemiyorum. bi yerlerde meme eksik gibi sanki.
Protest ile siyaseti biraktiklarindan beri rte nin oylari yukseldi amk. Hatta basligi vardi bunun. Siyaseti birakiyoruz biz diye.
Kukla yanlisin var haci.
Dipnot: bu entari mesaj olarak gitmeliymis.
(bkz: namkör)

"m" ile...
yıllardır benle falan takıldığı yoktur. tamam takılıyorduk ama başka anlamda takılıyorduk kendisiyle, sözlükte ben ak desem o kara diyordu bir zamanlar.
hülasa, yıllardır benle takılsaydı evet, akp bu kadar oy alamazdı. ama bizim tarihci76 yıllardır akp'li idi, son bir senedir hatasını anlayıp doğru yolu buldu.

şimdi bu durumda demek ki akp'nin yılıkması yakındır, ben buradan bu sonucu çıkarıyorum.