bugün

bir türlü ilgisiz tavrını değiştiremediğiniz sevgilinin aklını başına getirmek amaçlı sergilenen tavırlardır. Çoğu zaman kısasa kısas yapmak bile işe yaramaz. O öyledir öyle kalacaktır.
siklememek.
kadirim kurallarini uygulamak.
ağzının ortasını bir tane geçirmek. hatta iki.
(bkz: sikyabir)
(bkz: aldatmak)
kaçan kovalanır hesabıyla hiç tepki göstermeyip topuklamak gerekir fark ederse o sizi kovalar.
önce bu durumdan şikayetçi olduğunuzu belirtmek. Ki bunu belirtince genelde hep bi mazeretleri oluyor.
_Ya canım çalışıyodum açamadım telefonumu ya.
_Bitanem ailevi sorunlarım var ondan moralim bozuk.

vs. vs. çoğaltılabilir. Cevabınızı aldıktan sonra tamam deyip susun. Sonra zaten bir süre sonra kendiliğinden bu mallığını farkedip özür diliyorlar.
siklemiyorsa, siktiri çekeceksin.
kural böyle.
ağzını burnunu kıra... yok lan, seviyorsan git konuş bence.
aşırı götünü kaldırıp birden siktirip atmak .
bir rica ile çözümü bulunabilir.

lütfen beni sikler misin?
ne yaparsan yap, ne fark eder ki sen umrunda değilsen onun? Hayatta bazı şeyler vardır ki, değişmez. Sen ne kadar kendini avutsanda sahte bahanelerle, o bambaşka bir evrende geçirir günlerini. Sense gerçek dünyadan çok, kendi beyninde yarattığın hayatı özlersin anca. Boşvermek gerek belki de tüm geçmişi silip atabilmek tek nefeste. Ama zor, ne yaparsan yap, zor. Dolduramazsın ondan arda kalan boşluğu. Sonra da gecenin köründe gelir ''siklemeyen sevgiliye yapılacaklar'' başlığına entry girersin. Yapabileceğin tek şey de bu zaten.